Igor Petrík Správy

Žilinskí colníci zažili naozajstnú kuriozitu: Pes si odskočil na toaletu, objavil nelegálny tovar

Kurióznym spôsobom došlo k odhaleniu nelegálneho tovaru za autobusovou zastávkou. Počas krátkej prestávky v blízkosti kontrolného stanoviska, kde odstavovali žilinskí colníci vozidlá, služobný pes upozornil na igelitové vrece s bieloruskými cigaretami.

Ilustračný obrázok k článku Žilinskí colníci zažili naozajstnú kuriozitu: Pes si odskočil na toaletu, objavil nelegálny tovar
Zdroj: Dnes24.sk

Po niekoľkých hodinách vyhľadávania tabaku a drog v dopravných prostriedkoch v blízkosti bývalého hraničného priechodu vo Svrčinovci dostal služobný pes krátku prestávku.

„Pod dozorom odbehol za autobusovú zastávku neďaleko odstavnej plochy, kde prebiehala kontrola vozidiel prichádzajúcich z Poľska a Českej republiky. O chvíľu už upozornil na čierne igelitové vrece. Po otvorení colníci vytiahli z neho 600 ks cigariet s bieloruskou známkou,“ prezradila hovorkyňa Colného úradu Žilina Božena Chríbiková.

Ako ďalej doplnila, na zastávke ani v jej okolí sa nikto v tom čase nenachádzal. Zatiaľ nie je jasné, ako sa tam vrece s cigaretami dostalo.

Foto: Colný úrad Žilina

Takéto prekvapenie čakalo na colníkov za autobusovou zastávkou vo Svrčinovci
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie