Adela Fruckova Iné športy

VIDEO, ktoré musíte vidieť: Ako to vyzerá, keď sa žilinskí mládenci rozhodnú tancovať na tyči

Kolektívy z Pole Dance Academy Žilina a Workout Team Žilina sú prevažne opačného pohlavia, no spája ich drina s vlastným telom. Ako to vyzerá, keď zavítajú chalani na hodinu pole dance na tyčiach? To si netreba nechať ujsť.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO, ktoré musíte vidieť: Ako to vyzerá, keď sa žilinskí mládenci rozhodnú tancovať na tyči
Zdroj: Archív Denisky Sihlovcovej

Workout Team Žilina je komunita ľudí, ktorí sa zameriavajú na cvičenie s vlastnou váhou a snažia sa priniesť pre mladých ľudí zo Žiliny možnosť zacvičiť si zadarmo v prírode a vyplniť ich voľný čas zmysluplne. Organizujú spoločné tréningy dva razy do týždňa a zúčastňujú sa aj na výstavbach takzvaných workoutových parkov.

Nebola to prechádzka ružovou záhradou

„Na hodiny pole dance sme zavítali kvôli tomu, aby sme opätovali babskú návštevu z Pole Dance Academy Žilina. Prišli sa pozrieť ako prebieha tréning a niečo si aj vyskúšať. Dievčatá z Pole Dance Academy nás následne pozvali na tréning na tyči a my sme už nemohli odmietnuť,“ hovorí tréner a jeden z členov Workout Team Žilina Patrik Matiaška.

Ten pre spravodajský portál Žilina 24 zároveň doplnil, že to nebola úplná prechádzka ružovou záhradou… „Celkom nám to šlo – vďaka tomu, že sa venujeme cvičeniu s vlastnou váhou… Ale za seba musím povedať, že to bolo dosť náročné a niektoré zostavy som absolútne nezvládal a len sme pozerali, s akou ľahkosťou to dávali baby. A to nehovorím o tom ako ma bolelo celé telo, keď sme skončili. Bola to super skúsenosť a s dievčatami z Pole to určite nebol posledný tréning,“ uzatvára Paťo.

Išlo im to úžasne

„Sme rýdzo ženský kolektív a oni sú takmer úplne mužský kolektív. Spája nás drina s vlastným telom a tyčky. Návšteva chalanov mala byť príjemným spestrením a aj bola,“ komentuje nezvyčajnú návštevu trénerka Pole Dance Academy Denisa Sihlovcová. A na otázku ako to šlo chalanom na tyčiach, nám vzápätí prezradila, že im to išlo úžasne. Nefrflali, pýtali sa, snažili sa, bojovali, brali to ako zábavu. Bol to podľa jej slov krásny tréning a veľa sa spoločne nasmiali.

Sympatická trénerka pole dance doplnila, že muži majú od prírody silné ruky, ramená aj chrbát. Teda tie veci, ktoré si ženy musia poriadne „odmakať“, im idú ľavou zadnou. „Makali sme dve hodiny s päťminútovou prestávkou. Cviky som prispôsobila tomu, že učím mužov a taktiež nižšiemu prahu mužskej bolesti,“ hovorí s výbuchom smiechu a dodáva: „Žartujem… Myslím, že to bol skvelý zážitok pre obe strany. Chalani teraz pripravujú majstrovstvá workout, my zas majstrovstvá pole sport. Keď sa trošku upokojí toto rušné obdobie, plánujeme sa opäť navštíviť a natočiť ďalšiu časť.“

A ako to vyzerá, keď sa muži rozhodnú vrtieť na tyči, si môžete pozrieť v priloženom videu. Nenechajte si to ujsť :)

Čítajte tiež:

Sexy Žilinčanka predvádza umenie, pred ktorým klobúk dole: Paráda, čo Denisa dokáže na tyči!

Žilinskí mládenci v akcii: Predviedli sa na tyči, zábery, ktoré treba vidieť
1
Galéria
Žilinskí mládenci v akcii: Predviedli sa na tyči, zábery, ktoré treba vidieť
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie