Katarína Reiterová Tlačové správy

Zľavy zákazníkov Energie2 na zájazdy a Hydrotouru na energie trvajú

Prvých víťazov už pozná spoločná reklamná kampaň slovenského dodávateľa elektrickej energie a zemného plynu Energie2, a.s., Bratislava a cestovnej kancelárie Hydrotour, a.s., Bratislava so sloganom Využite leto a dobite si energiu do konca roka.

Ilustračný obrázok k článku Zľavy zákazníkov Energie2 na zájazdy a Hydrotouru na energie trvajú
Zdroj: Dnes24.sk

Úspešne vyžrebovaní výhercovia prvého kola Rudolf Rajčáni z Cabaja Čáporu, ako súčasný zákazník Energie2 a Michal Cvik z Hulu – klient Hydrotouru, si dobijú energiu a získavajú dodávku elektrickej energie a zemného plynu od Energie2 do konca roka zadarmo. Súťaž pokračuje až do septembra 2013 a každý mesiac ešte vyžrebujú jedného z aktívnych zákazníkov spoločnosti Energie2 a jedného zákazníka cestovnej kancelárie Hydrotour, ktorý si v tomto období zakúpi pobyt z ponuky cestovnej kancelárie. Kampaň prebieha na webe a v niektorých vybraných ďalších médiách. Informoval o tom obchodný riaditeľ spoločnosti Energie2, a.s. Eduard Chudovský.

,,Čakajú nás ešte žrebovania v troch kolách a záverečné žrebovanie. K doterajším dvom víťazom pribudnú ešte šiesti, ktorí dostanú zadarmo dodávky elektriny a plynu až do konca tohto roka. Ako bonus po skončení spoločnej kampane, vyžrebujeme ešte po jednom zákazníkovi Energie2 a jednom z Hydrotouru, ktorí si dobijú energiu a získajú týždňový dovolenkový pobyt pre dve osoby. Profit z tejto akcie majú noví, i doterajší zákazníci Energie2. Okrem toho sme pre všetkých súčasných zákazníkov, pripravili vzájomné zľavy. Hydrotour poskytuje počas celého leta všetkým zákazníkom Energie2 zľavu vo výške 12 % na letecké zájazdy CK Hydrotour z katalógu Leto 2013. Energie2 zas na oplátku ponúka všetkým dovolenkárom cestovnej kancelárie Hydrotour zľavu 15 % z ceny dodávky elektrickej energie a 10 % z ceny dodávky zemného plynu do konca roku 2013,“ zdôraznil E. Chudovský.

Dodal, že pre klientov Hydrotouru je podmienkou na získanie zľavy od Energie2, aby sa nový zákazník zaregistroval v elektronickom formulári na webovej stránke Energie2. Pri objednávaní zájazdu sa zas stačí preukázať platnou zmluvou o dodávke energií s Energie2, a.s.

Marketingová manažérka CK Hydrotour Katarína Sliacka k tomu doplnila: ,,Hydrotour momentálne ponúka pre zákazníkov aj atraktívne júlové zľavy. Pre vybrané hotely z ponuky cestovnej kancelárie Hydrotour môžu využiť zľavy až do výšky 27% na dospelú osobu a dieťa na základnom lôžku alebo na prístelke. Akcia platí až 31.júna 2013. Naši klienti majú zároveň možnosť využiť jedinečnú ponuku last minute pobytov, ktoré aktualizujeme každý deň. Viac informácií je na www.hydrotour.sk.“

Podľa E. Chudovského prebiehajúca reklamná kampaň posilňuje vo verejnosti obraz spoločnosti Energie2 ako spoľahlivého a významného slovenského dodávateľa energií pre veľkoodber i domácnosti. ,,Dávame pritom dôraz na motto: Energie2 – slovenský dodávateľ elektriny a plynu. Zo spoločnej kampane s Hydrotourom ťažia i naši doterajší zákazníci a zviditeľňujeme sa aj u tých subjektov, ktorí nie sú našimi zákazníkmi, Energie2 skrátka dobíja energiou nových i súčasných klientov. K našim zákazníkom patria tisícky domácností, malých, stredných i veľkých firiem, ale aj obce a mestá. Chceme, aby zákazníci boli spokojní a preto svoju firemnú politiku individuálne prispôsobujeme ich potrebám. Za tri roky našej prítomnosti na trhu sme sa stali jedným z popredných slovenských dodávateľov elektrickej energie a zemného plynu,“ zdôraznil E. Chudovský.

Dodal, že takýto prístup našiel odozvu u zákazníkov, ktorých počty sa za minulý rok niekoľkonásobne zvýšili a tento trend pokračuje aj v tomto roku. Firma dodáva dva druhy energií, ktoré sú kľúčovými pre odberateľov. Výhodou spoločného odberu elektrickej energie a zemného plynu od jedného dodávateľa je jednoduchšia komunikácia s ním a v prípade väčších odberov aj cenové zvýhodnenia za odber oboch komodít. Okrem spoľahlivých dodávok energií a servisných služieb, prináša firma zákazníkom aj pridanú hodnotu v podobe pravidelnej public relations komunikácie s nimi. Rozšírením týchto aktivít sú aj terajšie reklamné kampane Energie2.

Každý zákazník chce platiť čo najmenej a preto by mal starostlivo zvažovať všetky ponuky od dodávateľov. Energie2 hodlá v tomto roku zvýšiť dôraz na odberateľov z radov podnikateľov, ktorí zvažujú prechod k alternatívnemu dodávateľovi. Preto pre nich pripravila združenú ponuku na obe komodity za výhodnejších podmienok. Vzhľadom na viazanosti zmlúv, sa musia podnikatelia rozhodovať najčastejšie v období do konca leta a preto je Energie2 pripravená im už dnes dať výhodnú ponuku. Aj terajšia kampaň by mala zaujať podnikateľov i domácnosti, aby sa zaujímali o jej produkty. Energie2 uprednostňuje pred krátkodobými, časovo na niekoľko mesiacov obmedzenými cenovými zvýhodneniami, filozofiu dlhodobo výhodných cien, nižších než majú dominantní dodávatelia, ktoré garantuje zákazníkovi na celé obdobie dodávky. Ďalšie informácie sú na infolinke Energie2: 0850 166 066, alebo na www.energie2.sk

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM