Barbara Dallosová Krimi

Dramatická záchranná akcia: Muž vrazil do policajného auta, nejavil známky života

Vodič vrazil do policajného auta zaparkovaného pred dopravným inšpektorátom. Keď muži zákona pochopili, čo sa deje, ihneď konali.

Ilustračný obrázok k článku Dramatická záchranná akcia: Muž vrazil do policajného auta, nejavil známky života
Zdroj: Policajný zbor SR

Zvláštna dopravná nehoda sa stala na ulici Veľká okružná v Žiline, priamo pred Okresným dopravným inšpektorátom. Jej priebeh aj následnú záchrannú akciu opisuje krajská polícia na sociálnej sieti.

Vodič BMW sa podľa policajtov pravdepodobne necítil dobre, prešiel do protismeru a narazil do zaparkovaného policajného auta.

„Svedkami nehody boli okrem iného aj policajti, dvaja z nich, Martin Slabý z Krajského dopravného inšpektorátu PZ v Žiline a policajt kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Žiline neváhali a okamžite reagovali. Spoločnými silami rozbili na aute okno, otvorili dvere a vytiahli vodiča, ktorý nejavil známky života,“ opisuje dramatickú záchranu polícia.

Martin slabý začal s umelým dýchaním, kolega kriminalista s masážou srdca. Ostatní policajti zatiaľ riadili premávku. Po obrovskej snahe a niekoľkominútovej resuscitácii policajtov sa vodiča podarilo oživiť a na miesto už mierili záchranári. Udalosť však aj napriek tomu skočnila tragicky.

„Žiaľ, aj napriek veľkému úsiliu všetkých policajtov, hasičov, záchranárov, ale aj civilných občanov muž napokon zomrel,“ uzatvára polícia.

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie