Igor Petrík Krimi

Východniar (27) sa v parku poriadne pustil do Žilinčana (38): Najprv päsťou do tváre, dokonca mu skákal po hlave!

Mladého (27) Sninčana obvinila polícia z ublíženia na zdraví. Podľa strážcov zákona totiž napadol muža zo Žiliny (38) a spôsobil mu ťažké zranenia, z ktorých sa bude liečiť asi 42 dní.

Ilustračný obrázok k článku Východniar (27) sa v parku poriadne pustil do Žilinčana (38): Najprv päsťou do tváre, dokonca mu skákal po hlave!
Zdroj: TASR

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Žiline obvinil 27-ročného muža zo Sniny zo zločinu ublíženia na zdraví. „Obvinený muž v sobotu 6. júna asi o 15.00 hodine v Žiline, v parku Sad na Studničkách, po predchádzajúcom konflikte napadol 38-ročného Žilinčana. Útočník najskôr muža päsťou udrel do tváre, v dôsledku čoho muž spadol na zem,“ informovla Jana Balogová, hvorokyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

Dodala, že útočník pokračoval v bitke a opakovane viackrát kopol muža do oblasti hlavy a tela. „Opakovane intenzívne skákal oboma nohami najmä na hlavu, na hrudník a na brucho, čím napadnutému mužovi spôsobil ťažké zranenia s predpokladanou dobou práceneschopnosti v trvaní asi 42 dní,“ priblížila hovorkyňa s tým, že obvinenému mužovi hrozí v prípade preukázania viny väzenie na štyri až desať rokov.

Foto: ilustračné

Zdroj: Policajný zbor SR

Rýchle správy

Najčítanejšie