Jozef Milan Rôzne

Župný parlament bude rokovať online: Okresných poslancov môžete vidieť priamo v akcii

Zastupiteľstvo Žilinského samosprávneho kraja pristúpilo na zaujímavú novinku. Po novom sa rokovania budú vysielať v priamom prenose na webe. Každý občan si tak bude môcť z pohodlia domova pozrieť rokovania a dozvedieť sa viac o čom poslanci rozhodujú.

Ilustračný obrázok k článku Župný parlament bude rokovať online: Okresných poslancov môžete vidieť priamo v akcii
Zdroj: Dnes24.sk

Žilinský samosprávny kraj chce zlepšiť komunikáciu s občanmi. Najnovšie bude sprostredkovávať prostredníctvom priamych prenosov zasadnutia poslaneckého zboru a ďalšie vybrané podujatia, ktoré budú následne archivované na webovej stránke ŽSK. „Posúvať činnosť župy k väčšej otvorenosti a transparentnosti. To je jeden z cieľov, ktorý chceme napĺňať a to i prostredníctvom moderných technológií. Som presvedčený, že rokovania župného parlamentu budú i naďalej konštruktívne a občania tak budú mať možnosť dozvedieť sa viac o aktuálnom dianí v kraji a témach, o ktorých rozhodujú župní poslanci,“ uviedol predseda ŽSK Juraj Blanár.

Už v pondelok 24.2.2014 o 10:00 si bude môcť široká verejnosť pozrieť priamy prenos v poradí 3. zasadnutia Zastupiteľstva ŽSK prostredníctvom online prenosu na webovej stránke www.regionzilina.sk, v sekcii Online prenosy.

zdroj: Hana Danová, hovorkyňa ŽSK

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM