Správy

Zapíšte si toto číslo: Ružomberok spúšťa kvôli koronavírusu novú infolinku

V Ružomberku vznikne nová infolinka. Pomôcť má riešiť situáciu s koronavírusom.

Ilustračný obrázok k článku Zapíšte si toto číslo: Ružomberok spúšťa kvôli koronavírusu novú infolinku
Zdroj: pixabay.com

Mesto Ružomberok tento týždeň spustí infolinku pre obyvateľov, ktorí majú otázky k aktuálnej situácii v meste či fungovaniu mestského úradu. Opatrenie súvisí s výskytom nového koronavírusu v krajine.

„Call centrum sa bude nachádzať v priestoroch klientskeho centra. Pracovníci, ktorí ho budú obsluhovať, budú pripravení odpovedať na otázky verejnosti. Takúto pripravenosť zabezpečí radnica manuálom infolinky, ktorý sa bude každý deň priebežne dopĺňať a aktualizovať,“ uviedol hovorca ružomberského primátora Viktor Mydlo s tým, že telefónne číslo infolinky je 044 431 44 62.

Spolu s infolinkou budú pracovníci mesta obsluhovať aj dočasný e-mail senior@ruzomberok.sk. Na otázky týkajúce sa pracovno-právnych vzťahov mesto zriadilo e-mail pravnik@ruzomberok.sk. Obsluhovať ho budú mestskí právnici. „Výklady pracovného práva a právnu pomoc pre Ružomberčanov budú poskytovať každý pracovný deň,“ doplnil Mydlo.

Infolinka aj e-maily podľa hovorcu zatiaľ nefungujú. Technicky funkčné, otestované a spustené budú tieto služby od utorka (24. 3.).

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Ružomberka a okolia.

foto: Ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM