Jozef Milan Krimi

Policajti v úlohe priateľov: Pomohli opitému trafiť na ubytovňu, riešili manželský konflikt na Klačne

Noc z nedele na pondelok bola pre mestských policajtov rušná. Operačný príslušník nestíhal preberať telefonáty, ktoré žiadali o pomoc. Následne vysielal hliadku riešiť rodinné problémy na Klačne a pomôcť "zablúdenému" mužovi, ktorý nie a nie trafiť na ubytovňu.

Ilustračný obrázok k článku Policajti v úlohe priateľov: Pomohli opitému trafiť na ubytovňu, riešili manželský konflikt na Klačne
Foto: Jozef Milan

Manželská hádka na Klačne

Rozrušený ženský hlas sa na tiesňovej linke mestskej polície č.t.: 159 dožadoval prítomnosti hliadky na ulici Smreková v nedeľu vo večerných hodinách. Hliadka zistila, že ide o konflikt medzi manželmi. Manžel sa vrátil domov pod vplyvom alkoholu a verbálne napádal nielen manželku, ale aj dve dcéry. Hliadka muža upokojila. Napriek tomu, že zakročujúci mestskí policajti žene odporúčali podať oznámenie, táto už nechcela vo veci ďalej konať, urobí tak len v prípade, že sa agresívne správanie manžela bude opakovať. Po dôraznom upozornení muža sa situácia upokojila, hliadka z miesta odišla.

Turianec, ktorý v meste zablúdil

V pondelok trištvrte hodinu po polnoci prijal operačný príslušník mestskej polície telefonické oznámenie, že na ulici Mariánska sa pohybuje nejaký opitý muž, ktorý vyzváňa na domové zvončeky. Hliadka na mieste našla muža (38) z Turian, ktorý bol značne pod vplyvom alkoholu. Tento prespával v neďalekej ubytovni, ale kvôli množstvu vypitého alkoholu nevedel na ubytovňu trafiť. Pre zachovanie verejného poriadku ho tam policajti odviedli.

zdroj: Roman Jankovič, MsP RK; ilustračné foto: rk24;

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM