Pavol Hrabovský Rôzne

Nazrite Ružomberčanom do obývačiek: Veľká GALÉRIA vianočných stromčekov našich čitateľov

Sviatky sú na spadnutie a v domácnostiach už žiaria vianočné stromčeky. Na našu výzvu reagovali stovky domácností a pochválili sa svojimi tohtoročnými výtvormi.

Ilustračný obrázok k článku Nazrite Ružomberčanom do obývačiek: Veľká GALÉRIA vianočných stromčekov našich čitateľov
Zdroj: Dnes24.sk

Najkrajšie sviatky v roku už klopú na dvere a nielen v ružomberských domácnostiach sa prebúdza vianočná atmosféra. Vôňa vianočného pečiva, ligotavé svetielka a v neposlednom rade rozžiarený stromček.

Umelé, živé, elegantne jednoduché i bohato zdobené, od klasickej výzdoby od babičky až po najmodernejšie trendy. Fantázii sa medze nekladú a azda v žiadnych dvoch domácnostiach by ste nenašli dva rovnaké stromčeky.

Preto sme na náš Facebook umiestnili výzvu, kde sme žiadali vás, našich čitateľov, aby ste ukázali svoje vlastné stromčeky. Reakcie na seba nenechali dlho čakať.

Pochválili ste sa nám zaujímavými variáciami tohto vianočného symbolu. Stromčeky, ktoré zdobia ružomberské domácnosti, si môžete pozrieť v priloženej galérií.

Do galérie sa všetky výtvory Ružomberčanov nezmestili. Všetky stromčeky, ktoré nám naši čitatelia poslali, nájdete v komentároch pod výzvou.

Stromčeky, ktoré zdobia domácnosti v Ružomberku, si môžete pozrieť v priloženej galérií.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Veľká GALÉRIA ružomberských stromčekov v roku 2020
50
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM