Monika Földešiová Tlačové správy

FRANŠÍZA ako podnikanie dneška: Vieme, prečo sa vám to oplatí práve v realitách

Chceli by ste sa pustiť do podnikania a byť sám sebe pánom? Nemáte však ešte určený smer a oblasť, prípadne vás premáha strach? Poďte s nami podnikať v oblasti realít!

Ilustračný obrázok k článku FRANŠÍZA ako podnikanie dneška: Vieme, prečo sa vám to oplatí práve v realitách
Zdroj: Webnoviny.sk

Veľa ľudí, ktorí uvažujú o podnikaní, sa k tomuto kroku nevie odhodlať. Boja sa, či budú mať dosť peňazí na rozbeh firmy. Koľko im bude trvať, kým sa o nich dozvedia klienti, konkurencia, spolupracovníci. A v neposlednom rade je tu strach zo všetkých byrokratických úkonov, ktoré k podnikaniu neodmysliteľne patria. Ten strach je celkom opodstatnený. Podľa štatistík až 80% firiem skrachuje do piatich rokov od ich založenia!

„V úvode si treba ujasniť základné fakty, s ktorými ľudia často ´bojujú´. Veľakrát sú si nie istí, ako to v skutočnosti chodí a odmietajú čosi, čo v realite funguje úplne inak, ako ich domnelé predstavy. Kúpou licencie na franšízu Directreal sa franšízant nestáva zamestnancom, ani nepracuje na niekoho iného. Má svoju vlastnú firmu, zamestnancov a buduje si svoju značku,“ hovorí o fungovaní realitnej kancelárie Directreal jeden z konateľov Emil Barbuščák.

Kúpou licencie Directreal sa to všetko začína. Budujete si svoju vlastnú firmu, pod ochranou stabilnej spoločnosti na Slovensku. „Za sedem rokov pôsobenia sme predali nehnuteľnosti v hodnote 250 miliónov eur. Pre maklérov máme vypracovaný systém školení, v oblasti IT nemáme konkurenciu – ponuky exportujeme na všetky relevantné portály jedným klikom. Máme špičkových právnikov s nulovou chybovosťou v zmluvách. Hypotekárne poradenstvo s úspešnosťou schválenia 98 % a kreatívne grafické oddelenie,“ hovorí o úspechoch tejto kancelárie Barbuščák.

O výhodách franšízy nám porozprával aj Marian Ščambora, majiteľ kancelárie v Košiciach. „Od začiatku sme zvažovali dve alternatívy: samostatné budovanie spoločnosti alebo spojenie sa s etablovaným partnerom, ktorý má jasný cieľ a „rovnakú krvnú skupinu“. Rozhodnutie padlo pre franšízu, keďže jej výhody spočívajú v tom, že získate zabehnutý systém, značku a 24 hod. podporu.“

Rovnaký názor má aj Jana Jurinová, majiteľka kancelárie v Šali. „Najväčšou výhodou pre mňa je, že môžem pracovať pod silnou značkou, ktorá má celoslovenské pôsobenie. V rámci franšízy mám zabezpečené podporné služby – marketing, právne služby a veľa kolegov, ktorí sú mi ochotní kedykoľvek pomôcť. Directreal mi v tomto smere pomohol splniť svoje sny o vlastnom podnikaní.“

V Ružomberku žije zhruba 28 000 ľudí. A záujemcov o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti každým rokom stúpa. „Aj preto vidíme priestor na otvorenie ďalšej pobočky práve vo vašom meste, aby sme celý realizačný proces predaja či kúpy ľuďom uľahčili,“ uzatvára Barbuščák, ktorý sa v oblasti realitného biznisu pohybuje už celé roky.

Ak vás tento druh práce zaujal, podrobnejšie info ako aj potrebné kontakty nájdete na www.directreal.sk.

foto: ilustračné

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM