Hokej Šport

V Liptovskom Mikuláši vymenili brankárov: Na skúške je 11 hráčov

Nové pôsobisko si môžu hľadať napríklad aj bratia Richard a Róbert Hunovci, s ktorými sa klub nedohodol na finančných podmienkach.

Ilustračný obrázok k článku V Liptovskom Mikuláši vymenili brankárov: Na skúške je 11 hráčov
Zdroj: TASR/František Iván

V extraligovom hokejovom klube MHk 32 Liptovský Mikuláš prišlo k viacerým hráčskym zmenám. V kádri už nefigurujú brankári Juraj Hollý a Boris Babik, na ich miesta prišli Čech Filip Krasanovský a Fín Kristian Tamminen, ktorý je v klube na skúške rovnako ako ďalší desiati hráči. Informovala o tom oficiálna stránka klubu.

V pozícii tretieho brankára je odchovanec Matej Bátory, ktorý bol súčasťou kádra aj v sezóne 2019/2020. Tréner Milan Jančuška už nepočíta ani s obrancami Dominikom Trškom a Lukášom Popelom, na skúške neuspeli Lukáš Klíma, Marek Minárik, Dominik Michalica a Jakub Uram. Nové pôsobisko si môžu hľadať aj bratia Richard a Róbert Hunovci, s ktorými sa vedenie klubu nedohodlo na finančných podmienkach.

Súčasný káder MHk 32 Liptovský Mikuláš

Brankári: Filip Krasanovský, Kristian Tamminen (skúška), Matej Bátory (skúška)

Obrancovia: Marcel Petran, Mário Kurali, Filip Mezovský, Matej Bača, Jakub Nemec, Sebastián Droppa, Jakub Dubina (skúška), Ľubomír Patlevič (skúška), Šimon Duran (skúška), Branislav Pavúk (skúška), Matúš Parobek (skúška)

Útočníci: Rudolf Huna, Michal Uhrík, Andrej Lištiak, Adam Haluška, Adam Nechaj, Lukáš Hamráček, Lukáš Toma, Maroš Piatka, Markus Michalík, Maroš Surový, Oliver Okuliar, Patrik Bečka (skúška), Reid Brown (skúška), Michal Matoušek (skúška), Kevin Gabor (skúška)

Ďalšie správy a zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM