Tlačové správy

SÚŤAŽ pre pravých milovníkov piva: Martiner prichádza s novinkou, vyhrajte zásobu piva!

Obľúbené pivo prichádza v novom dizajne v praktickej plechovke. Skúste šťastie a vyhrajte zásobu tohto piva za jedinú odpoveď.

Ilustračný obrázok k článku SÚŤAŽ pre pravých milovníkov piva: Martiner prichádza s novinkou, vyhrajte zásobu piva!
Zdroj: Heineken

Tradičné, elegantné, výnimočné horkou chuťou. Aj tak by sa dalo charakterizovať obľúbené pivo Martiner 12%, ktoré rozširuje svoje portfólio a od februára je dostupné v praktickej plechovke – inšpirovanej prvkami typickými pre túto značku. Matná plechovka v sebe ukrýva kvalitné a chutné pivo, na aké boli zákazníci doposiaľ zvyknutí.

Pivo s príbehom

Za značkou Martiner sa ukrýva bohatá tradícia, vďaka ktorej sa pivo teší obľube najmä vo svojom rodnom regióne, v Turci. Svedčí o tom aj vysoký dopyt po tomto svetlom ležiaku v prevádzkach. Spoločnosť Heineken, do portfólia ktorej značka Martiner patrí, sa preto rozhodla ešte viac ho priblížiť spotrebiteľom a  umožniť im, aby si svoje obľúbené pivo mohli vychutnať v pohodlí domova. Praktická plechovka tak dopĺňa doterajšiu ponuku s fľaškovým balením.

Plechovka upúta už na prvý pohľad. Jej čisté a elegantné línie ešte viac zvýrazňujú výnimočnosť tohto piva. Dizajn zároveň odkazuje na rodisko značky, mesto Martin a jej tradičné symboly. Do podoby plechovky sa tak dostala postava sv. Martina z mestského erbu a panoráma Martinských holí.

Po novom bližšie k zákazníkom

„Martiner je dlhodobo obľúbené pivo. Našou snahou bolo dostať ho z HORECA prevádzok, kde bolo doposiaľ dostupné a mimoriadne žiadané, bližšie k zákazníkom. Preto sme zvolili praktické plechovkové balenie, ktoré si môžu naši zákazníci dopriať aj doma. Napriek tomu, že distribúciu momentálne zameriavame na vybrané regióny, časom by sme chceli dostať pivo na celé územie Slovenska,“ uviedol brand manažér značky Martiner, Peter Tureček.

Pivo Martiner 12% sa vyznačuje zlatistou farbou s krémovou penou, pričom zaujme vyššou horkosťou. Tá je harmonicky vyvážená plnou sladovou chuťou, ktorá doznieva ešte dlho po dopití. Rovnako typická je pre Martiner 12% príjemná chmeľová vôňa. Plechovka Martiner 12% 500 ml je dostupná v predaji od februára.

Súťažíme, skúste štastie

Už sa vám zbiehajú slinky na vychladený Martiner? Skúste štastie v našej súťaži. Dvaja výhercovia získajú po 24 plechoviek piva Martiner 12%.

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: Aké dva symboly sa nachádzajú na novej plechovke?

Odpoveď na otázku nájdete v článku. Správnu odpoveď posielajte adresu sutaz@internet.sk s predmetom mailu CHCEM PIVO. Do súťaže sa môžu zapojiť iba osoby s vekom nad 18 rokov. Výhercov, ktorí uvedú správnu odpoveď vyžrebujeme 16. marca 2020.

SÚŤAŽ bola ukončená, výhercovia kontaktovaní.

Zapojením sa do súťaže súhlasíte s podmienkami súťaže.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Heineken
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM