Alexandra Kolínská Rôzne

Pozrite si témy, ktoré zarezonovali v Mikuláši a okolí: 5 top spravodajských momentov celého týždňa

Aj v uplynulých dňoch to v našom meste a jeho okolí žilo. My sme vybrali 5 udalostí, ktoré u našich čitateľov najviac zarezonovali. Pozrite si načítanejšie články celého týždňa.

Ilustračný obrázok k článku Pozrite si témy, ktoré zarezonovali v Mikuláši a okolí: 5 top spravodajských momentov celého týždňa
Zdroj: Dnes24.sk

Témou týždňa sa stala veľmi nešťastná udalosť. Hrôzostrašne začalo ráno pre turistov v Demänovskej doline. Podľa slov hasičov skončil v plameňoch jeden z hotelov, ktorý hasili takmer sva dni. Podľa informácií hasičov a polície mal prísť jeden človek o život, vyše 130 sa podarilo evakuovať.

Čítajte tu: Požiar v Jasnej v číslach: Hektolitre vody, desiatky hasičov v akcii, niečo sa ale spočítať nedá…

Dvojica tvrdých mužov z Liptova sa vybrala zabojovať na majstrovstvách sveta Spartan race. Obidvaja sa umiestnili na krásnych priečkach, Michal Rajniak sa ocitol v celosvetovej súťaži TOP 10. Ani Peter Žiška s výkonom nezaostával, jedna z disciplín sa mu však stala osudnou.

Čítajte tu: Liptáci na celosvetovom Spartan Race: Rajniak v TOP 10, Žiškovi sa stala osudnou jedna z prekážok

V jednej zo športových predajní v Liptovskom Mikuláši úradovali dlhoprstí. Podľa slov polície si odniesli so sebou množstvo oblečenia. Muži zákona po dvojici pátrajú.

Čítajte tu: Muži kradli bez hanby v mikulášskom športovom obchode: S kamerou asi nerátali! FOTO z miesta činu

Vôňa pečených klobások, vínko i iné lákadlá. Kto by to nemiloval? Viaceré jarmoky už máme síce za sebou, no mnohé nás ešte len čakajú. Vyraziť si za takouto atmosférou nikdy nie je na škodu. Pozrite si preto špeciálny prehľad, kde ešte na strednom Slovensku máte takúto možnosť.

Čítajte tu: Ak milujete jarmoky, sú tu dobré správy: Veď sledujte, na aké si ešte len môžete vyraziť!

Projekt, do ktorého sa zapojila liptovskomikulášska radnica spolu s mestskými policajtami, bol ukončený. Podľa členov občianskej hliadky to bola cenná skúsenosť.

Čítajte tu: Koniec rómskych občianskych hliadok v Mikuláši: Pozrite, aké prípady riešili

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM