Krimi

V Liptovskom Hrádku zasahovali policajti: Pri domovej razii našli drogy!

Polícia z Liptovského Mikuláša sa spoločne s kolegami zo Žiliny v uplynulých dňoch zamerala na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti. Za mrežami skončil Peter (33) z liptovskomikulášskeho okresu.

Ilustračný obrázok k článku V Liptovskom Hrádku zasahovali policajti: Pri domovej razii našli drogy!
Foto: Slávka Kellová

„Muž je obvinený z výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. V súvislosti s akciou policajti vykonali v katastri mesta Liptovský Hrádok aj domovú prehliadku, pri ktorej zaistili dve plastové striekačky s obsahom neznámej bielej kryštalickej látky,“ uviedol žilinský policajný hovorca Radko Moravčík.

Predbežným expertíznym skúmaním bolo zistené, že v striekačkách sa nachádzal metamfetamín (droga pervitín) v množstve 51 až 205 obvykle jednorazových dávok drogy.

Vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval podnet na návrh na vzatie obvineného muža do väzby. Ten bol akceptovaný a obvinený muž skončil vo väzbe. Obvinenému mužovi v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na tri roky až 10 rokov.Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Foto: PZ SR

Drogy policia Liptovsky Mikulas
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM