Pavol Tomčík Kickbox

Mikulášski kickboxeri po roku opäť na letné sústredenie do Liptovského Jána

Liptovský Ján sa i tento rok na niekoľko dní stane prechodným domovom kickoxerov oddielu Magic Liptovský Mikuláš. Pravidelné a obľúbené letné sústredenie je na programe od soboty 26. do štvrtka 31. júla.

Ilustračný obrázok k článku Mikulášski kickboxeri po roku opäť na letné sústredenie do Liptovského Jána
Zdroj: Dnes24.sk

„Zúčastní sa ho okolo 20 pretekárov, pričom okrem borcov nášho klubu sa do Liptovského Jána chystajú aj top kickboxeri Slovenska. Z Popradu príde Pavol Garaj, z Trenčína Martin Pacas a z Košíc napríklad Tomáš Možný,“ približuje detaily Peter Navrátil z Magic kickbox klubu Liptovský Mikuláš. Niekoľkodňové sústredenie berie liptovský oddiel, ako začiatok letnej prípravy pred náročnou jeseňou.

„Doobeda príde vždy bežecký tréner, ten sa bude starať o bežeckú prípravu, poobede zas budeme naberať kondíciu s boxerkami. K večeru určite využijeme jánsku vodu na regeneráciu,“ pokračuje Navrátil. V polovici sústredenia je na programe aj tradičný výbeh na Poludnicu. O motiváciu by malo byť postarané: „V auguste čaká na najlepších reprezentačné sústredenie v Belianskych Tatrách,“ dodal na záver prvý muž mikulášskeho oddielu.

Na snímke: Výbeh na Poludnicu v rámci vlaňajšieho sústredenia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM