Tomáš Batiz Hokej

Liptáci vyhrali v Nových Zámkoch: Pozrite si hodnotenie trénera Tomka

Hokejisti Liptovského Mikuláša po dvoch prehrách zvíťazili na ľade Nových Zámkov. Zápas zhodnotil tréner Anton Tomko.

Ilustračný obrázok k článku Liptáci vyhrali v Nových Zámkoch: Pozrite si hodnotenie trénera Tomka

Hráči Liptovského Mikuláša zvíťazili v stredajšom 45. kole Tipsport Ligy v Nových Zámkoch 4:3 po predĺžení. O ich triumfe rozhodol v predĺžení Uhrík.

• Anton Tomko, tréner Liptovského Mikuláša: „Prvá tretina bola jednoznačne v réžii Nových Zámkov, to musíme športovo priznať. Nepustili nás k ničomu, korčuľovali, strieľali, neviem prečo sme my stáli a pozerali na nich. Viac ako polovica tretiny sa odohrávala v našom pásme. V druhej tretine sa to zmenilo, začali sme viac korčuľovať, vytvárali sme si šance, tlak a išli sme do vedenia 2:1. Druhá tretina bola v našej réžii. V tej tretej to bolo také vyrovnané, Išli sme do vedenia, Nové Zámky vyrovnali, takže to skončilo nerozhodne. V predĺžení sme mali už pred gólom šance, ktoré sme nevyužili. Vzhľadom na to, že v predĺžení sme boli lepší, sme si tie dva body zaslúžili, čo sa nám aj podarilo potvrdiť.“

Dajte LIKE na náš Facebook a Instagram a máte vždy čerstvé info z Liptovského Mikuláša a okolia.