Tomáš Batiz Od Vás

GALÉRIA jesenných záberov z Mikuláša a okolia: Takúto nádheru nafotili naši čitatelia!

Na našom fecebooku sme požiadali našich čitateľov o ich vlastné obrazy - fotky farebnej jesene. Ostali sme zasypaní nádhernými zábermi. Posúďte sami.

Ilustračný obrázok k článku GALÉRIA jesenných záberov z Mikuláša a okolia: Takúto nádheru nafotili naši čitatelia!
12
Galéria

Stromy sa obliekli do farebných kabátov a studené rána sa stávajú charakteristickým znakom každého dňa, nielen v Liptovskom Mikuláši. Jeseň je späť. Rovnako aj tento rok je plná farieb, krásnych scenérií, spadnutých listov a chladného slnka. Každý deň sa nám naskytá pohľad ako toto ročné obdobie mení tvár našej krajiny.

Preto sme sa rozhodli obrátiť na našich čitateľov. Na fb stránke Mikulaš 24 sme vás požiadali o zaslanie fotiek, na ktorých ste si zvečnili prebiehajúce ročné obdobie. Dostali sme množstvo komentárov a správ, z ktorých sme vybrali viaceré fotky našich čitateľov.

Nejedná sa len o fotky samotného Liptovského Mikuláša, ale aj jeho krásneho okolia. Posielali ste nám fotky z viacerých kútov Liptova. Vybrané fotky sme umiestnili do galérie, ktorej autormi ste vy – samotní čitatelia. Aká je vaša najobľúbenejšia fotografia z galérie? Zanechajte komentár a podporte tvorcu.

Facebooková výzva TU.

Dajte LIKE na náš Facebook a Instagram a máte vždy čerstvé info z Mikuláša a okolia.

FOTO: Jesenné zábery Liptovského Mikuláša a okolia
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM