Pavol Tomčík Futbal

Futbalový sviatok: Na Liptov zavíta slávny Slovan i Košice!

Príprava na jarnú časť druhej futbalovej ligy je pre klub MFK Tatran Liptovský Mikuláš v plnom prúde. Posilňovňu a tréningy už čoskoro hráčom spestria prípravné duely. Okrem iného aj so Slovanom Bratislava.

Ilustračný obrázok k článku Futbalový sviatok: Na Liptov zavíta slávny Slovan i Košice!
Zdroj: TASR

Z porcie 11. prípravných stretnutí „odkroja“ zverenci trénera Vladimíra Goffu počas tohto týždňa tri zápasy. Ako prvá príde na rad v stredu 15. januára neďaleká Závažná Poruba. Súboj s priebežne desiatym mužstvom Majstrovstiev regiónu Stred je na umelej tráve v Okoličnom na programe od 17:00 hod.

Mikulášsky divák si na svoje príde najmä cez víkend. V sobotu o 13:30 hod. si na niekoľko hodín rozloží svoj stan na Liptove aktuálny slovenský futbalový majster – ŠK Slovan Bratislava. Mužstvo trénera Jozefa Valoviča je nabité menami, ako Róbert Vittek, či Juraj Halenár. Jesenný majster Corgoň ligy sa v Liptove zastaví cestou na sústredenie do Tatier.

Konfrontácia mikulášskeho futbalu s účastníkom našej najvyššej súťaže bude v Okoličnom pokračovať aj v nedeľu 19. januára. O 13:00 hod. do Liptovského Mikuláša zamieri celok MFK Košice.

Zoznam najbližších duelov MFK Tatran

15.1. MFK Tatran – Závažná Poruba (17:00)
18.1. MFK Tatran – Slovan (13:30)
19.1. MFK Tatran – MFK Košice (13:00)

Na snímke: Róbert Vittek

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM