Tomáš Batiz Rôzne

FOTO: Koniec roka na mikulášskom gympli: Študenti prezradili plány na leto

Vysvedčenia v rukách a v hlavách myšlienky na vytúžené prázdniny. Na mikulášskom gymnáziu bolo v posledný deň školského roka živo.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Koniec roka na mikulášskom gympli: Študenti prezradili plány na leto
Zdroj: Gymnázium M.M Hodžu

Študenti mikulášskeho gymnázia Michala Miloslava Hodžu sa dnes rozlúčili zo školský rokom 2015/2016. Ako to je už na tejto škole zvykom, žiaci sa stretli na vonkajšom areáli školy, kde si vypočuli príhovor riaditeľa Jozefa Škorupu, ktorý následne odovzdal vybraným študentom pochvaly. “Ocenených študentov bolo tento rok celkom dosť z čoho sa nesmierne teším. Vedia toho veľmi veľa, treba to už len pozitívne zužitkovať,” zhodnotil Jozef Škorupa, riaditeľ gymnázia.

Vo väčšine prípadov budú aj tento rok viacerí študenti z mikulášskeho gymnázia brigádovať. Výnimkou nie je ani Klaudia, ktorá toto leto bude pracovať v ZOO. “Teším sa, pretože budem počas leta robiť niečo, čo ma baví. Na druhej strane si aj niečo zarobím, takže hodnotím to pozitívne,” povedala.

“Prvý mesiac nebudem robiť nič, druhý pôjdem asi na dovolenku. Prázdniny sú na to, aby sme si oddýchli, nie ešte pracovali,” skonštatoval so smiechom študent Jakub.

Riaditeľ školy Jozef Škorupa študentom ďalej zaželal príjemné prežitie prázdnin, dodal však, že aj počas leta treba ísť na všetko s rozumom. “Prajem im, aby si cez prázdniny hlavne oddýchli. Treba však pamätať, že školu reprezentujú aj počas nasledujúcich dvoch mesiacov,” dodal riaditeľ.

FOTO: Mikulášski gymnazisti ukončili školský rok
6
Galéria
Zdroj: Gymnázium M.M Hodžu
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM