Tomáš Batiz Rôzne

Bude sa vám zdať, že je to už večnosť: Momentky z Liptovského Mikuláša a okolia na prelome tisícročí

Pri prezeraní archívnych fotografií mesta z časov minulých nezriedka doľahne na pamätníkov dávka nostalgie. Teraz vám však prinášame momentky z Liptovského Mikuláša a okolia, ktoré neboli zachytené až tak dávno. I keď by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Ilustračný obrázok k článku Bude sa vám zdať, že je to už večnosť: Momentky z Liptovského Mikuláša a okolia na prelome tisícročí
Zdroj: TASR

Nie je to tak dávno, a predsa je. Keď si kliknete na špeciálnu galériu z nášho mesta a okolia, ktorú vám teraz prinášame, budú sa vo vás striedať dvojaké pocity. Na jednej strane si možno poviete, veď to bolo akoby včera. Ale na druhej, veď je to už večnosť.

Fotky veselé no i smutné, zachytávajúce napríklad výčiny prírodných živlov. Fotky priamo z Humenného, a priamo aj z jeho srdca, ale aj fotky z okolia. Všetky však majú jednu vec spoločnú a to, že pochádzajú z rokov 1998–2002.

Ku všetkým momentkám sme pripojili aj vtedy aktuálny komentár, ktorý vás uvedie do deja. Stačí vám už len kliknúť na galériu a spomínať spolu s nami.

Návrat do nedávnej minulosti: Momentky z okolia Mikuláša na prelome tisícročí
15
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM