Marcel Mojžiš Krimi

Na ulici v Žiline v tú istú noc boli ukradnuté až 4 autá: S touto žiadosťou sa teraz na ľudí obracajú policajti

Muži zákona informovali, že z parkovacej plochy na ulici v Žiline boli počas noci ukradnuté až štyri autá. Policajti sa na ľudí obracajú s takouto žiadosťou...

Ilustračný obrázok k článku Na ulici v Žiline v tú istú noc boli ukradnuté až 4 autá: S touto žiadosťou sa teraz na ľudí obracajú policajti
Zdroj: Policajný zbor SR

Polícia informovala, že neznámy páchateľ v noci zo soboty 30. januára  na nedeľu 31. januára (v polnoci do pol druhej v noci) v Žiline na ulici Košickej z parkovacej plochy odcudzil štyri nové dodávkové vozidlá Renault Master bez pridelených evidenčných čísiel (dve vozidlá modrej farby, jedno biele a jedno červené).

„Krádežou vozidiel bola spôsobená škoda vo výške viac ako 129 000 eur. V súvislosti s touto udalosťou vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiline začal trestné stíhanie vo veci zločinu krádeže. Polícia na prípade intenzívne pracuje a po páchateľovi a odcudzených vozidlách pátra,“ uviedol krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

Ten zároveň dodal, že páchateľovi v prípade jeho zistenia a dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na tri roky až 10 rokov. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.   

„Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie ku krádeži motorových vozidiel oznámili na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo najbližšom útvare policajného zboru,“ povedal na záver R. Moravčík.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie