Rôzne

Krajský policajný šéf stál v kolóne, keď zrazu: Nečakaná záchranná akcia pri Žiline, FOTO

Pri nehode pri Stráňavach bol náhodou prítomný aj žilinský krajský policajný riaditeľ. Ten začal hneď ratovať deti z havarovaného auta.

Ilustračný obrázok k článku Krajský policajný šéf stál v kolóne, keď zrazu: Nečakaná záchranná akcia pri Žiline, FOTO
4
Galéria
Zdroj: KR PZ v Žiline

K dopravnej nehode v našich končinách došlo na ceste 1/18 pri Stráňavách, kde sa zrazili tri osobné vozidlá, informuje žilinská krajská polícia na svojom oficiálnom facebooku.

„Pri nehode bol náhodou prítomný žilinský policajný krajský riaditeľ Aurel Gonščák, ktorý stál v kolóne a bol na ceste domov. Podľa svedkov udalosti, vybehol policajný riaditeľ ihneď k havarovanému autu a pomáhal deťom. Zabezpečil miesto nehody a zmobilizoval záchranné zložky,“ informuje FB stránka Pomoc žilinským motoristom.

Podľa stránky deti vystúpili s plačom z auta, ktoré začalo bezprostredne potom horieť, pričom deti sa našťastie zranili len ľahko a boli prevezené do nemocnice.

Informáciu, že účastníkmi nehody boli aj malé deti, potvrdila tiež polícia. Krajský šéf ich utešoval a zabezpečil čo najskorší odvoz do nemocnice.

Účastníkom dopravnej nehody bolo prostredníctvom služby Pomoc motoristom poskytnuté náhradné vozidlo a cesta bola regulovaná policajnými hliadkami.

Nenechajte si viac ujsť novinky zo Žiliny a okolia a sledujte nás aj na FB.

Dopravná nehoda pri obci Stráňavy
4
Galéria
Zdroj: KR PZ v Žiline
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie