Správy

Cestujúci vlakom, zbystrite pozornosť: Obmedzenie vybraných železničných spojov po Žilinu!

Cestujúci vlakmi, zbystrite pozornosť. Od zajtra železnice obmedzia vybrané osobné vlaky od Púchova po Žilinu. Dôvodom výluky je rekonštrukcia a stavebné práce v železničnej stanici Púchov a na trati medzi Púchovom a Bytčou. Obmedzenia budú trvať do konca mesiaca.

Ilustračný obrázok k článku Cestujúci vlakom, zbystrite pozornosť: Obmedzenie vybraných železničných spojov po Žilinu!
Zdroj: Webnoviny.sk

Osobné vlaky na úseku Púchov – Považská Bystrica – Bytča – Žilina od soboty do 31. marca obmedzia. Výluka v osobnej železničnej doprave prevádzkovanej Železničnou spoločnosťou Slovensko (ZSSK) sa bude týkať dvoch, prípadne troch vybraných vlakov jazdiacich popoludní. „Súčasne sa výluka vo vybraných dňoch dotkne jedného popoludňajšieho vlaku na vedľajšej trati Puchov – Lysá pod Makytou,“ informovala riaditeľka odboru komunikácie ZSSK Jana Morháčová.

Vynechané vlaky na celom úseku nahradí ZSSK autobusmi. Dôvodom výluky je rekonštrukcia a stavebné práce v železničnej stanici Púchov a na trati medzi Púchovom a Bytčou. ZSSK sa cestujúcim ospravedlňuje za problémy spôsobené obmedzeniami v osobnej železničnej doprave. Podrobnosti o výlukách a cestovné poriadky náhradnej autobusovej dopravy sú zverejnené na http://www.slovakrail.sk.

foto: ilustračné

Zdroj: Webnoviny.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM