Barbara Dallosová Krimi

Arogantný vodič v Žiline zrazil malého chlapca a UŠIEL: Zúfalá matka prosí o pomoc

Po strete s osemročným chodcom vodič dodávky pokračoval v jazde. Hľadá ho rodina zraneného dieťaťa aj polícia.

Ilustračný obrázok k článku Arogantný vodič v Žiline zrazil malého chlapca a UŠIEL: Zúfalá matka prosí o pomoc
Zdroj: Facebook.com/Petiatko Urbanova

Na žilinskom sídlisku Hájik došlo k nehode, pri ktorej sa zranil len osemročný chlapec. Vodič, ktorý ho zrazil, z miesta nehody zbabelo ušiel. Zúfalá matka chlapca hľadá vinníka a na Facebooku prosí Slovákov o pomoc.

Z najhoršieho vonku

„Hľadám svedkov, ktorí by mi vedeli pomôcť pri pátraní po vodičovi, ktorý dnes (18. 4. – pozn. redakcie) cca o 18:00 zrazil autom sivej farby môjho 8-ročného syna a z miesta činu ušiel a neposkytol mu prvú pomoc,“ uviedla v statuse. Ako konkretizovala, k zrážke došlo z opačnej strany bývalej pizzerie Monte.

„Teraz sme v nemocnici a modlíme sa, aby nemal vnútorné krvácanie a otras mozgu,“ dodala nešťastná matka.

Neskôr mama chlapca pod príspevkom ubezpečila, že jej syn je z najhoršieho vonku. Vyšetrenia našťastie okrem povrchových zranení nič neukázali. To, že vodič dieťaťu neposkytol pomoc, ale rozhodne v poriadku nie je.

Hľadá ho aj polícia

Pre portál TVNOVINY potvrdila nehodu aj polícia. „Na základe doteraz vykonaného objasňovania bolo zistené, že maloletý chodec sa mal viesť na freestyle kolobežke po chodníku, pričom pri vjazde na vozovku mal naraziť do ľavej zadnej časti bieleho dodávkového vozidla, ktoré viedol doposiaľ nezistený vodič,“ uviedla pre portál žilinská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Hovorkyňa tiež potvrdila slová matky o tom, že vodič z miesta nehody ušiel. Polícia tiež vyzvala ľudí, ktorí môžu o nehode niečo vedieť, aby sa jej ozvali.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Zostaňte v obraze. Ďalšie novinky z domova i zo sveta:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM