Rôzne

10 ulíc a na každú máte 10 sekúnd: Hrajte FOTOKVÍZ a dokážte, že sa v Žiline naozaj vyznáte

Žilina. Mesto, kde možno žijete od narodenia alebo minimálne dlhé roky. Dokonale ho poznáte a dokonale sa v ňom orientujete. Čo ale ak to tak úplne nie je? Zistiť to môžete hneď teraz. Zahrajte si náš fotokvíz. Máte Žilinu v oku?

Ilustračný obrázok k článku 10 ulíc a na každú máte 10 sekúnd: Hrajte FOTOKVÍZ a dokážte, že sa v Žiline naozaj vyznáte
Zdroj: Dnes24.sk

Väčšina ľudí je presvedčená, že svoje mesto výborne pozná. Výnimkou zaiste nie sú ani Žilinčania. Či je to naozaj tak, zistíte po tom, čo si zahráte nasledujúci fotokvíz. Pozor ale, nestačí, ak vám budú ulice na oko známe, musíte ovládať zároveň aj ich názvy. Poďte teda spolu s nami zistiť pravdu, ako dobre sa viete orientovať v Žiline.

Postupne sa vám na fotkách zobrazí 10 žilinských ulíc a ku každej máte tri možnosti, potrebné je označiť správny názov ulice. Avšak pozor, na každú fotku máte len 10 sekúnd. Fotokvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, koľko ulíc ste označili správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom. Tak poďte do toho. Keď sa zaregistrujete, vaše meno môže figurovať i na stránke v rebríčku najlepších.

Hrajte tu: Orientujete sa v Žiline?

Otestujte sa aj v iných oblastiach! Overte si, či poznáte žilinské námestie, dominantu nášho mesta, históriu žilinského športu, známe osobnosti z nášho regiónu, notoricky známe fakty o Žiline. Či máte prehľad v letných prázdninových atrakciách nášho regiónu, alebo, ako dobre poznáte žilinskú MHD.

Foto: Žilina Gallery

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM