Šport

Žilinský galavečer bojových športov: Bojovať bude aj najúspešnejší slovenský boxerista

Milovníci bojových športov sa môžu tešiť. Na žilinskom galavečery Muay Thai, K1 a Boxu sa predstaví aj známy slovenský boxer Tomi Kid Kovács. Ten si po zápase o majstra sveta WBO vybral, na návrat medzi povestných 16 lán, práve tradičný žilinský turnaj.

Ilustračný obrázok k článku Žilinský galavečer bojových športov: Bojovať bude aj najúspešnejší slovenský boxerista
Zdroj: TASR

Slovenský boxer Tomáš Kovács bude najbližšie bojovať v ringu 26. apríla v Žiline. Duel je vypísaný na 6 kôl po 3 minúty, no meno súpera zatiaľ nie je známe. Informovala jeho marketingová manažérka Petra Bohuslavská.

„Minulý týždeň sme podpísali zmluvu na zápas so žilinským Diamond Gymom, ktorý pripravuje na koniec apríla už tradičný turnaj v bojových športoch. Tomi po ťažkom zápase o majstra sveta WBO, ktorý absolvoval v San Antoniu dostal ešte väčšiu chuť zápasiť a ako vyhlásil na tlačovej konferencii, určite sa chce vrátiť do profesionálneho ringu. Pre svoj návrat medzi povestných 16 lán si zvolil žilinský galavečer Muay Thai, K1 a Boxu pod názvom Gala Night Thaiboxing&Enfusion Live 2014. Ten sa uskutoční 26. apríla v žilinskej DOXXbet aréne,“ uviedla Bohuslavská v oficiálnej tlačovej správe.

foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM