Marcel Mojžiš Rôzne

Vodiči, pozor na zdržanie: Na ceste do Vrútok obmedzenia až do piatka!

Vodiči, dajte si pozor. Na ceste I/18 medzi Žilinou a Vrútkami je od dnes až do piatku od 7. do 20. hodiny obmedzená premávka. Dôvodom je pokládka asfaltu na vyfrézovaných úsekoch vozovky.

Ilustračný obrázok k článku Vodiči, pozor na zdržanie: Na ceste do Vrútok obmedzenia až do piatka!
Foto: Miroslav Pomajdík / Zdroj: Dnes24.sk

Premávka bude vedená striedavo len v jednom jazdnom pruhu. „Polícia žiada najmä tranzitujúcich vodičov, smerujúcich z východu republiky na západ a opačne, aby využili náhradné trasy. Ostatným vodičom, jazdiacim denne medzi Žilinou, Martinom a Ružomberkom odporúča použiť obchádzkové trasy cez Terchovú – Párnicu – Kraľovany (doprava do 7,5 t) alebo cez Rajec – Nitrianske Pravno – Príbovce – Martin. Inak vodičom odporúča vydať sa na cestu s dostatočným časovým predstihom,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Policajti v Žilinskom kraji upozorňujú vodičov aj na ďalšie dopravné obmedzenia na cestách I/18, I/78 a I/11. „Dnes sa začali práce na frézovaní cesty I/78 v úseku medzi Námestovom a Ťapešovom. Frézovanie sa uskutoční na úseku zhruba 1500 metrov, v stredu (17. 7.) a vo štvrtok (18. 7.) sa bude pokladať asfalt. Dnes a v utorok (16. 7.) budú pokladať asfalt aj na ceste I/18 v Makove a od dnes do stredy (17. 7.) budú pokladať asfalt na ceste I/18 v Hubovej a v Hubovej, časti Bystré,“ doplnila Balogová.

V stredu (17. 7.) sa začnú práce na frézovaní cesty I/18 v úseku pri Kraľovanoch. „Frézovať sa bude na úseku zhruba 1200 metrov v stredu (17. 7.) a štvrtok (18. 7.). Od soboty (20. 7.) do pondelka (22. 7.) sa bude pokladať asfalt. V utorok (16. 7.) sa začnú práce na frézovaní cesty I/18 v úseku Pančava – Petrovice. Frézovať sa bude od utorka (16. 7.) do štvrtka 18. 7.) na úseku zhruba 800 metrov,“ dodala krajská policajná hovorkyňa.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM