Tomáš Batiz Recept na dnes

Vieme sa vynájsť aj v ťažkých časoch: TOTO sú trendy mikulášskych domácich kuchýň

Výnimočný stav prinútil všetkých obyvateľov Slovenska k tomu, aby sa čo najviac zdržiavali doma. Spolu s týmto obmedzením sa uzavreli aj rôzne podniky a reštaurácie. Ako sa s tým popasovali Mikulášania?

Ilustračný obrázok k článku Vieme sa vynájsť aj v ťažkých časoch: TOTO sú trendy mikulášskych domácich kuchýň
16
Galéria
Zdroj: Facebook

Prostredníctvom nášho Facebooku, sme sa na našich čitateľov obrátili s otázkou, čo dobrého sa pripravuje v popradských domácnostiach – v časoch, kedy by sme sa mali čo najviac zdržiavať doma. Odpovede na seba nenechali dlho čakať.

Od mäsa po vianočku

Mikulášania sa patrične vynašli, čomu svedčí aj množstvo odpovedí, ktoré redakcia dostala. Mohli sme vidieť zaujímavé diétne šaláty, cestoviny aj chutné fašírky. Ľudia v týchto časoch stavili aj na osvedčenú klasiku, akou je kapustnica. Svoj priestor dostali aj bezmäsité jedlá, predovšetkým sladké maškrty – koláče a palacinky. Rovnako sa nezabúda ani na tých najmenších, ktorí po zatvorení škôl, trávia svoj čas doma.

Čo dnes navarím? Inšpirujte sa!

Inšpirujte sa aj vy zaujímavými dobrotami z kuchýň Mikulášanov a prezrite si ich výtvory v priloženej galérií. Okrem toho sa stále môžete pochváliť svojimi kulinárskymi schopnosťami na našom Facebooku. Pochválte sa aj vy a inšpirujte ďalších susedov z Liptovského Mikuláša a okolia.

Dajte LIKE na náš Facebook a Instagram a máte vždy čerstvé info z Liptovského Mikuláša a okolia.

FOTO: Nazrite do kuchýň Mikulášanov počas vyčíňania koronavírusu
16
Galéria
Zdroj: Facebook
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM