Jozef Legéň Kultúra

SÚŤAŽ: Lucia Šoralová sa predstaví v Žiline, máte šancu vyhrať lístky na jej koncert!

Speváčka Lucia Šoralová má veľa noviniek! Pokračuje jej jarné turné po Slovensku, tentokrát aj so špeciálnymi hosťami. So skupinou La Alma sa predstaví aj v Žiline a ak správne odpoviete na súťažnú otázku, vstup na koncert je váš!

Ilustračný obrázok k článku SÚŤAŽ: Lucia Šoralová sa predstaví v Žiline, máte šancu vyhrať lístky na jej koncert!
Zdroj: Dnes24.sk

Speváčka sa totiž rozhodla vyhovieť prosbám fanúšikov a k marcovým koncertom pridala ďalšie. Okrem dcéry Rebeky na koncerty vyrazí s ďalším potomkom v brušku!

Nebudú chýbať srdcovky od Jara Filipa

Lucia Šoralová opäť poteší fanúšikov šansónu, po úspechu koncertov sa speváčka rozhodla vyhovieť prosbám fanúšikov z ďalších miest Slovenska. Večer plný emócií a krásnej hudby si tak v máji vychutnajú priaznivci šansónu aj v Poprade, Prešove a Žiline! Pod Dubňom si výnimočný koncert užijeme 30.5. v Mestskom divadle Žilina o 19:00.

„Zahráme piesne z posledného albumu O lásce, cti a kuráži, na ktorom som spolupracovala s Michalom Horáčkom. Nebudú chýbať ani moje srdcovky od Jara Filipa, Zuzky Navarovej a Hany Hegerovej," Prezradila Lucia Šoralová. Šansónový večer v podaní Lucie Šoralovej a kapely La Alma je jedinečný. Pre fanúšikov si speváčka zakaždým pripraví unikátne hudobné prekvapenie! „Na každom koncerte vystúpi špeciálny hosť, ktorého si vážim aj ako kolegu aj ako interpreta,“ teší sa Lucia Šoralová.

Súťažná otázka znie…

Šarmantná Lucia má okrem plánovaných koncertov aj ďalšiu veľkú novinku. Speváčka sa tento rok stane dvojnásobnou matkou. Turné tak musí zvládnuť s dvojročnou dcérou Rebekou a tehotná. „Nuž koncertovať budem tak isto, ako netehotná. Kým je dieťa v brušku, tak je to ešte celkom jednoduché. Ale potom asi nastanú určité zmeny. Ale nechystám žiaden radikálny rez, takže asi len zvoľním tempo. Na turné beriem aj Rebečku, aj opatrovateľku ako vždy. O pár rokov už budeme cestovať autobusom," smeje sa Lucia.

Nenechajte si ujsť Šansónový večer plný emócií a krásnej hudby v podaní Lucie Šoralovej a kapely La Alma. Vďaka aktuálnemu albumu, ocenenému zlatou platňou, na ktorom spolupracovala s textárom Michalom Horáčkom, ju kritika označila za pokračovateľku Hany Hegerovej. Luciin výnimočný prejav, osobitá charizma a nádherné piesne vytvoria nezabudnuteľný hudobný zážitok.

Súťažná otázka znie: Ktorý z významných českých textárov spolupracoval s Luciou Šoralovou na jej zatiaľ poslednom oceňovanom albume „O lásce, cti a kuráži“?

Správne odpovede posielajte na email legen@global24.sk a vyžrebujeme jedného výhercu z vás!

foto: Peter Ondrejka

Speváčka Lucia Šoralová pridáva ďalšie koncerty po Slovensku!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie