Jozef Legéň Šport

Sever proti Juhu alebo Žilinčania sa bavia futbalom: Zahrajte si aj vy o putovný pohár

Už onedlho sa uskutoční tradičné podujatie v plážovom futbale na Námestí Andreja Hlinku. 5. až 6. septembra si to rozdá Sever proti Juhu. Príďte si aj vy zahrať plážový futbal a možno získate aj putovný pohár pripravený pre víťazov.

Ilustračný obrázok k článku Sever proti Juhu alebo Žilinčania sa bavia futbalom: Zahrajte si aj vy o putovný pohár
Zdroj: TASR

V roku 2008 prvý raz ožilo centrum mesta futbalom. Odvtedy sa na Námestí Andreja Hlinku na mantinelovom ihrisku s umelou trávou, prípadne na piesku, pravidelne počas dvoch dní konajú nonstop futbalové zápasy. Tento rok sa futbalový turnaj uskutoční na piesku. Podujatia sa môže zúčastniť každý, kto sa zaregistruje v jednom z dvoch družstiev – Sever alebo Juh na stránkach www.sport.zilina.sk. Pre víťaza je pripravený putovný pohár. Na Sever proti Juhu sa prihlasuje do 2. septembra.

Na podujatie sa môžu prihlásiť školy, kluby, organizácie alebo partie. Mužstvá sú rozdelené na Sever a Juh. a súčet gólov zo všetkých zápasov vytvorí konečný výsledok. Zápas trvá 25 minút a súčet gólov zo všetkých zápasov vytvorí konečný výsledok. Mužstvoo tvoria štyria hráči a brankár. Hrá sa na piesku.

„Ak sa prihlásite na turnaj Sever proti Juhu a nemôžete prísť prosím obratom nám dajte vedieť, najneskôr však 48 hodín pred Vašim zápasom. V prípade, že neprídete a neodhlásite svoje družstvo, nebudete môcť v budúcnosti štartovať na tomto prípadne podobnom podujatí,“ informuje organizátor podujatia.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie