Jozef Legéň Krimi

Policajtovi sa podaril poriadny trapas: V službe stratil vysielačku za vyše 4 500 €

Policajtovi (38) v práporčíckej hodnosti sa podaril nevydaný kúsok. Pri nastupovaní do služobnej Škody Fabie, prenosnú rádiostanicu položil na strechu auta, zabudol na ňu a s autom odišiel. Stratenú vysielačku našiel až občan v obci Turany a odovzdal ju na polícii.

Ilustračný obrázok k článku Policajtovi sa podaril poriadny trapas: V službe stratil vysielačku za vyše 4 500 €
Zdroj: Webnoviny.sk

Kuriózna strata sa stala, keď policajt z okresu Martin takpovediac pozabudol na drahú rádiostanicu a odišiel z obce Sučany s vysielačkou na streche auta. Polícia ihneď po zistení straty na diaľku túto vysielačku znefunkčnila.

„Policajt počas výkonu služby pri nastupovaní do služobného motorového vozidla položil prenosnú rádiostanicu na strechu vozidla, zabudol na ňu a s vozidlom išiel smerom do obce Turany. K strate prenosnej rádiostanice došlo na trase zo Sučian do Turian. Prenosnú rádiostanicu odovzdala na policajnom útvare osoba, ktorá ju mala nájsť v obci Turany,“ informoval hovorca polície Radko Moravčík.

Podľa informácii od polície, cena prenosnej rádiostanice je 4 534,80 eur. Policajtovi v práporčíckej hodnosti hrozí postih. Nadriadený voči policajtovi, ktorý stratil prenosnú rádiostanicu, začal disciplinárne konanie.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie