Tlačové správy

MullenLowe GGK prichádza so zábavným marketingovým kvízom

Víťaz získa okrem diplomu aj štýlové Audi A3 Sportback na 1 týždeň!

Ilustračný obrázok k článku MullenLowe GGK prichádza so zábavným marketingovým kvízom
Zdroj: MullenLowe GGK

Reklamná agentúra MullenLowe GGK vytvorila špeciálny kvíz o reklame a marketingu, ktorý preverí znalosti a skills každého marketéra. Zábavný online kvíz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú v tejto oblasti otestovať, aj keď primárnou cieľovkou sú ľudia pohybujúci sa vo svete marketingu či reklamy.

Víťaz kvízu získa atraktívne ceny – štýlové Audi A3 Sportback na 1 týždeň, kurz od Digitálnej univerzity,, predplatné Stratégií a hlavne sa stane MarkeKingom! Super ceny sú ale prichystané nielen pre víťaza, ale aj pre tých, ktorí sa umiestnia na druhom a treťom mieste.

Naša agentúra práve prechádza výraznými zmenami, snažíme sa zlepšovať a zároveň chceme, aby nás naša práca napĺňala. Preto je našou novou filozofiou heslo: Menej pracovať, a viac sa zabávať. A práve preto sme sa pustili do tohto projektu. Nadšenie a radosť z prípravy niečoho zaujímavého nás dostala až sem a verím, že toto naše nadšenie budú zdieľať všetci fanúšikovia reklamy a marketingu. Bavte sa!” hovorí o projekte s nadšením Marek Pajtáš, CEO agentúry MullenLowe GGK.

Nečakajte a zapojte sa aj vy! Stačí, ak navštívite markeking.sk, zaregistrujete sa a otestujete svoje znalosti. Už teraz sa môžete tešiť na zábavu a super ceny a ak budete šikovní, aj na nové štýlové Audi A3 Sportback, ktoré bude vaše na 1 týždeň.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: MullenLowe GGK
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM