Jozef Milan
Futbal
KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si výsledky futbalu...
Jarná časť futbalovej sezóny 2012/13 mala v nedeľu na programe ďalšie súťažné kolo. V pondelok ráno vám prinášame kompletný prehľad výsledkov všetkých liptovských tímov dospelých.
Corgoň liga – 29. kolo
- MFK Ružomberok – FC Spartak Trnava 1:0 (0:0)
- ŠK Slovan Bratislava 55
- FK Senica 46
- FK AS Trenčín 44
- MFK Košice 42
- MFK Ružomberok 41
- MŠK Žilina 38
- TJ Spartak Myjava 36
- FC ViOn Zlaté Moravce 35
- FC Nitra 35
- Dukla Banská Bystrica 32
- 1. FC Tatran Prešov 29
- FC Spartak Trnava 28
2. liga – 28. kolo
- FC ŠTK 1914 Šamorín – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 3 : 0
- D. Streda 59
- FO ŽP Šport PodbrezováPodbrezová 54
- Partizán Bardejov 45
- ŠK SFM Senec 44
- FK Slovan Duslo Šaľa 40
- MFK Zemplín Michalovce 38
- FC ŠTK 1914 Šamorín 35
- MFK Dubnica nad Váhom 31
- MFK Dolný Kubín 30
- MŠK Rimavská Sobota 30
- MFK Tatran Liptovský Mikuláš 28 7 7 14 20:34 28
- FK Baník Ružiná 26
Majstrovstvá regiónu STRED – 22. kolo
- MFK B. Bystrica – L. Štiavnica 2 : 1
- K. N. Mesto – Z. Poruba –
- MŠK Žilina B 49
- Baník Kalinovo 41
- FK Čadca 40
- FK 34 Brusno – Ondrej 34
- Fatran Dolná Tižina 34
- Družstevník Liptovská Štiavnica 32
- Tatran Krásno nad Kysucou 31
- ŠK Závažná Poruba 28
- MFK Banská Bystrica 28
- MFK Nová Baňa 26
IV. liga SEVER – 20. kolo
- Bytčica – L. Hrádok 0 : 6
- ŠK Javorník Makov 37
- ŠKM Liptovský Hrádok 36
- ŠK Tvrdošín 33
- OŠK Baník Stráňavy 28
- FC Lokomotíva ŽOS Vrútky 27
V. liga sk. B – 20. kolo
- T. Kľačany – Bešeňová 2 : 0
- Dúbrava – M. Čepčín 1 : 2
- Vavrečka – Likavka 3 : 1
- LM Palúdzka – Sučany 7 : 2
- Demänová – Černová 1 : 5
- TJ Družstevník Belá 47
- Máj Ružomberok – Černová 39
- FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka 31
- ŠK Olympia Bobrov 30
- OŠK Bešeňová 28
- ŠK Demänová 27
- OŠK Likavka 25
- Družstevník Dražkovce 24
- FC TVS Kláštor pod Znievom 23
- TJ Slovan Magura Vavrečka 21
- Tatran Sučany 21
- Pokrok Turčianske Kľačany 17
- ŠK Agro Baník Dúbrava 13
- Družba Malý Čepčín 11
Dospelí I. trieda – 20. kolo
- SmrečanyŽiar – Bobrovec 1 : 2
- Pribylina – Hubová 3 : 1
- Lisková – Beňadiková 4 : 0
- Ludrová – L.Sliače 0 : 0
- Kvačany – Ľubeľa 4 : 1
- Svätý Kríž – L.Ján 0 : 0
- Švošov – Jamník 4 : 0
- Lisková 38
- L.Sliače 35
- Kvačany 33
- SmrečanyŽiar 31
- Hubová 28
- Pribylina 28
- Švošov 27
- Bobrovec 25
- Ludrová 20
- Beňadiková 20
- L.Ján 18
- Ľubeľa 17
- Jamník 16
- Svätý Kríž 15
Dospelí II. trieda – 20. kolo
- Iľanovo – Podtureň 3 : 3
- Gálovany – L.Revúce 4 : 1
- Východná – Biely Potok 3 : 1
- Lúčky – Ľubochňa 1 : 3
- P.Ľupča – Štiavnička 2 : 0
- L. Lúžna – Uhorská Ves 1 : 0
- Vavrišovo – L.Teplá 1 : 2
- Ľubochňa 42
- Podtureň 35
- Lúčky 33
- P.Ľupča 32
- Vavrišovo 31
- Iľanovo 27
- L.Revúce 25
- Východná 23
- Gálovany 23
- L.Teplá 22
- L. Lúžna 22
- Uhorská Ves 17
- Štiavnička 16
- Biely Potok 12
Dospelí III. A trieda – 14. kolo
- Voľno – Ivachnová :
- L.Osada – Gôtovany 3 : 1
- Voľno – Hrboltová :
- Komjatná – L.Vlachy 3 : 1
- Kalameny – V.Dubová 0 : 4
- Komjatná 29
- V.Dubová 18
- L.Vlachy 16
- Ivachnová 15
- L.Osada 10
- Gôtovany 10
- Kalameny 10
- Hrboltová 7
Dospelí III.B trieda – 16. kolo
- L.Ondrašová – L.Ondrej 5 : 0
- Prosiek – P.Lehota 1 : 4
- K.Lehota – L.Kokava 1 : 5
- Bobrovec B – L.Trnovec 1 : 0
- Voľno – V.Poruba :
- Hybe – Ploštín 6 : 2
- L.Kokava 36
- L.Ondrašová 32
- Hybe 24
- K.Lehota 24
- P.Lehota 22
- L.Trnovec 21
- Bobrovec B 20
- V.Poruba 15
- Prosiek 7
- Ploštín 6
- L.Ondrej 4