Jozef Milan Futbal

Futbalisti odchádzajú do Turecka. Vybral tréner Galád tých správnych hráčov?

V utorok MFK Ružomberok prehral prípravný zápas s účastníkom českej najvyššej súťaže Zbrojovkou Brno, keď sa Ružomberčanom nepodarilo streliť ani gól. Dnes odlieta tím na sústredenie do Turecka.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti odchádzajú do Turecka. Vybral tréner Galád tých správnych hráčov?

V sobotu po víťaznom zápase s Michalovcami tréner Ivan Galád dúfal, že sa mu podarí vybrať na sústredenie do Turecka tých správnych borcov. Klubová webstránka informovala, že mužstvo sa už do Ružomberka nevrátilo, ale cestovalo do Bratislavy. V hlavnom meste prenocujú, potom sa presunú do Viedne, odkiaľ v stredu o 14:25 odlietajú na sústredenie do tureckého Beleku, kde budú ubytovaní v hoteli Limak Arcadia. Na pobreží Stredozemného mora budú trénovať od 4. do 13. februára 2015 a za tento čas odohrajú tri prípravné stretnutia.

FC Zbrojovka Brno – MFK Ružomberok 1:0 (1:0)

MFK Ružomberok (1. polčas): Senecký – Boszorád, Kružliak, Rosa, Daghbashyan – Vavrík, Nagy – Sapara, Zošák, Mário Almaský – Masaryk

MFK Ružomberok (2. polčas): Senecký (70. Šavol) – Lupták, Práznovský, J. Maslo, A. Lovás – Bartoš (70. Ondrek), Gerát – Janič, Turčák, Ferenčík – Gerec

Zdroj: mfkruzomberok.sk; ilustračné foto: tasr;