Tlačové správy

Dana Sršňová: Pomôcť čo len jednému človeku má zmysel

Riaditeľka spoločnosti ByPo spol. s r.o. Ružomberok Dana Sršňová sa rozhodla vstúpiť do "sveta mužov" a kandiduje na poslankyňu Žilinského samosprávneho kraja. Župné voľby sa uskutočnia v sobotu 9. novembra 2013.

Ilustračný obrázok k článku Dana Sršňová: Pomôcť čo len jednému človeku má zmysel
Foto: Jozef Milan / Zdroj: Dnes24.sk

Životné krédo

Vždy a za každých okolností sa riadim životným krédom: „Ak naša práca pomohla aspoň jednému človeku k lepšiemu životu, potom mala zmysel.“ V určitom okamžiku však viete, že celé to úsilie a snaženie za niečo stálo, a obyčajné ďakujem je mojou najväčšou odmenou.

Doba

Doba, ktorú žijeme, je ťažká. Pri práci, ktorú vykonávam, sa často stretávam s ľuďmi v rôznych životných situáciách. Ľudia sú unavení, vystavení zbytočne veľkej záťaži a napätiu, a to sa samozrejme odráža aj na ich správaní a konaní. Nie raz si musím „zahryznúť do jazyka“ a veci riešiť s chladnou hlavou.

Rozhodnutie

Nikdy som nepatrila k ľuďom, ktorí by sedeli doma a v kútiku duše nadávali na spoločnosť, na život, alebo nespravodlivosť. Aj ja som súčasťou spoločenstva a chcem sa pričiniť o zmenu. Rozhodnutie kandidovať na poslankyňu Žilinského samosprávneho kraja vychádza z môjho presvedčenia, že ženy majú v politike svoje miesto.

Mgr.Dana Sršňová (1972, vydatá, 1 dieťa)

  • Vzdelanie: FHV UMB Banská Bystrica, Aplikovaná etika; ŠPŠT Ružomberok
  • Práca: ByPo spol.s r.o., Ružomberok, konateľ; Celprojekt a.s. manažér; Rudea a.s., vedúca PAM; Lullaby a.s., účtovníčka; Texicom a.s., laborantka
  • Politika: Členka Smeru-SD; členka bytovej komisie pri MsZ v Ružomberku
Dana Sršňová I
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM