Tomáš Batiz Futbal

Posilnia Tatran zahraniční hráči? Vedenie klubu rokuje s kórejskou futbalovou akadémiou

Na trávnikoch v Liptovskom Mikuláši by sme už v jarnej časti mohli vidieť viacerých zahraničných hráčov. Vedenie klubu rokuje o spolupráci s s kórejskou futbalovou akadémiou

Ilustračný obrázok k článku Posilnia Tatran zahraniční hráči? Vedenie klubu rokuje s kórejskou futbalovou akadémiou
Zdroj: MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Zástupca kórejskej futbalovej akadémie zo Soulu pricestoval na stretnutie s prezidentom MFK Tatran L.Mikuláš po odporúčaní slovenských futbalových agentov, ktorí pomáhaju hľadať na Slovensku futbalové kluby, ktoré by mali záujem spolupracovať s uvedenou futbalovou akadémiou. Účastník 2. ligy o tom informoval prostredníctvom svojho oficiálneho webu.

„Na stretnutí zástupcovia oboch strán sa vzájomne informovali o svojich záujmoch pri prípadnej vzájomnej spolupráci a hľadali možné prieniky a východiská spolupráce,“ uvádza klub.

Podľa vedenia klubu by mali rokovania pokračovať v roku 2020. „Kórejská strana pozvala predstaviteľov klubu na stretnutie do Soulu, kde akadémia pôsobí,“ uvádza MFK Tatran Liptovský Mikuláš na svojej stránke.

Prezident mikulášskeho klubu Milan Mikušiak v záverečnom slove tohto prvého jednania povedal, že sa nebráni vzájomnej spolupráci a dal tomuto projektu zelenú. „V praxi to znamená, že v najbližšom prestupovom období by sa mali v kádri našich mužstiev – staršieho dorastu a A-mužstva objaviť hráči z Južnej Kórei,“ uviedol Tatran na svojom webe.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM