Romana Buganová Správy

Nádhera našej prírody zachytená na fotografiách: Liptovská Mara boduje!

Najväčšie úspechy v hlasovaní v našej letnej fotosúťaži žnú pohľady na vrcholky hôr. Tatranské štíty, Liptovská Mara, či panorámy Liptovského Mikuláša... Tieto zábery pútajú najväčšiu pozornosť. Súťaž však ešte neskončila, hlasovať sa dá do pondelka.

Ilustračný obrázok k článku Nádhera našej prírody zachytená na fotografiách: Liptovská Mara boduje!
Zdroj: Dnes24.sk

Slnkom zaliate krajiny, lúčmi pošteklené usmiate tváre ľudí, šantenie pri vode, pestrofarebné kvety… Letné obdobie núka objektívom fotoaparátov obrovské množstvo okamihov, ktoré stojí za to zvečniť. Preto sme vás pred časom vyzvali, aby ste sa prihlásili do veľkej letnej fotosúťaže s našim partnerským webom ephoto.

Fotky posúva bližšie k výhre hlasovanie, najpočetnejšie zbierky hlasov sa zatiaľ darí získavať tatranským panorámam. Krásnym a úspešným záberom sa však môže pochváliť aj Liptovský Mikuláš. Romantický pohľad na osvietenú večernú Liptovskú Maru si hneď získal svojich priaznivcov. Fotku, ktorá je zatiaľ v celkovom rebríčku na druhom mieste, poslala do súťaže autorka pod pseudonymom DodaLuticová. (FOTO v galérii)

Pozrite si tie najkrajšie zábery zo Žilinského kraja, no nevynechajte ani tie najzaujímavejšie z celého Slovenska. Ak sa vám niektorý z nich mimoriadne páči, svoj hlas mu môžete dať TU.

Hrá sa naozaj o super ceny. Téma je rozsiahla, preto do súťaže môžete posielať fotografie, ktoré zachytávajú prírodné krásy vášho okolia, život vo vašom regióne/meste, alebo zaujímavosti, ktoré ho charakterizujú. Pravidlá súťaže a hlasovania nájdete tu. Termín pre prihlasovanie fotografií do súťaže sa však kráti, poslať fotku a zabojovať môžete už len do 31.08.2015.

Tieto fotky z nášho regiónu si vyslúžili najviac hlasov
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM