Slávka Kellová Rôzne

Lyžovanie, hudba a zábava: Otvorenie sezóny v Jasnej sa blíži

Prvý decembrový deň sa všetka pozornosť prenesie na lyžiarske svahy do Jasnej. Športovo-súťažno-hudobné otvorenie sezóny v stredisku sa začína o 16-tej.

Ilustračný obrázok k článku Lyžovanie, hudba a zábava: Otvorenie sezóny v Jasnej sa blíži
Foto: Slávka Kellová

Otvorenie sezóny v stredisku Jasná sa bude niesť v znamení slávnostného spustenia novej lanovky Funitel, ktorá bude v prevádzke prvýkrát pre všetkých lyžiarov od 10:00. Prví návštevníci sa budú môcť na lanovke vyviezť za symbolické 1 euro.

Od 16-tej hodiny to začne vrieť priamo na svahoch, kde sa rozozvučí hudobný stage, na ktorom budú návštevníkov zabávať známi hudobníci, speváci aj tanečníci ako ANITA SOUL a jej Live band, vychytený slovenský DJ EKG a DJ POPPER namixuje HipHop s RnB a Housom. Svoje tanečné umenie predvedie uznávaný slovenský tanečník JOHNY MEČOCH s jeho tanečnou skupinou. Hviezdou sobotňajšieho podvečera bude známy slovenský rapper MAJK SPIRIT, ktorý zaspieva svoje najväčšie hity.

Počas dňa sú pre návštevníkov pripravené súťaže, najmä obľúbená „Bež v čom chceš“ o hodnotné ceny. Preteky začínajú o 13-tej pred Disco barom Happy End, kde sa následne zábava presunie po 21-vej hodine. Tu zažijete prvú zimnú párty tejto sezóny s extra dávkou skvelej muziky v podaní RYTMUSA, EGA, DJ ROBERTA BURIANA, Dj POPPERA a speváka TOMIHO POPOVIČA. Ako špeciálny hosť prijala pozvanie maďarská diva DJ FLOWER aka VOKSÁN VIRÁG.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM