Derby, ktoré tu dlho nebolo: Bešeňová privíta doma Likavku
Futbalová 5. liga Stredoslovenského futbalového zväzu bude pokračovať 10. kolom, ktoré na Liptove ponúkne očakávané derby. Piata Bešeňová privíta na svojom domácom trávniku dvanástu Likavku.
![Ilustračný obrázok k článku Derby, ktoré tu dlho nebolo: Bešeňová privíta doma Likavku](https://staticcdn.sk/images/photoarchive/sized/700/2018/10/09/besenova-sliace-futbal-okres-2.jpg)
Bešeňová ťahá úspešnú sériu troch víťazstiev v rade, keď na doma najskôr zdolala Vrútky a Trstenú, následne si cenné body odniesla aj z Oravskej Jasenice, po tom čo zvíťazila na ťažkej oravskej pôde 2:1.
Nováčik z Likavky zatiaľ nepredčil očakávania. Po 9. kole má na svojom konte sedem bodov, s ktorými bojuje o udržanie sa v súťaži. Zverenci Branislava Ružičku čakajú na víťazstvo už vyše mesiaca, navyše v poslednom kole nezvládli šesťbodový zápas na ihrisku Tepličana, kde už v 6. minúte prehrávali 0:3, napokon Turiec opustili po výsledku 1:5.
Stretnutie je na programe v nedeľu 6. októbra o 10:30.