Futbal Správy

Jakub Holúbek (28) opúšťa žilinský klub: Toto sú jeho slová na rozlúčku

Futbalista sa po vypršaní kontraktu rozhodol nový nepodpísať. Rozhovoril sa o odohratých rokoch v Žiline aj o nešťastných zraneniach.

Ilustračný obrázok k článku Jakub Holúbek (28) opúšťa žilinský klub: Toto sú jeho slová na rozlúčku
Zdroj: TASR

Slovenský futbalista Jakub Holúbek nebude pokračovať vo fortunaligovom MŠK Žilina. Pôsobenie ukončil po troch rokoch, počas ktorých odohral 74 zápasov s bilanciou 10 gólov a 13 asistencií. Po vypršaní kontraktu sa rozhodol nepodpísať nový.

,,Pôsobenie v Žiline bolo pre mňa také rôzne. Začiatok bol turbulentný, hneď som dostal pozvánku do reprezentácie Slovenska, prišlo veľa pozitívnych zmien. Hneď v prvom zápase som síce strelil gól proti Trenčínu, no zároveň som sa zranil a dával som sa dokopy s členkom. Hneď v úvodnej sezóne sme získali titul, pre mňa tretí za sebou, čo bolo neskutočné, krásne. Znova som sa však po plnohodnotnom návrate na trávnik zranil. To ma vždy v Žiline pribrzdilo, v najlepšej forme prišlo zranenie. Niektorí ľudia to tak vnímali, že som toho príliš neodohral, no nevyhli sa mi drobné zranenia, čo bol dôvod," povedal 28-ročný bývalý stredopoliar AS Trenčín na oficiálnej stránke žilinského klubu.

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie