Boj o titul najkrajšie mesto Slovenska. Žilina pár dní pred finišom v TOP 30!

Konkurencia je naozaj veľká, preto treba hlasovať. V ankete o najkrajšie mesto Slovenska sa Žiline nedarí podľa predstáv. Pozrite, na ktorom mieste zatiaľ je!

Michal Demjanovič
Ilustračný obrázok k článku Boj o titul najkrajšie mesto Slovenska. Žilina pár dní pred finišom v TOP 30!
Zdroj: TASR

Internetový portál Slovakregion už tradične ako každý rok vyhlásil súťaž o najkrajšie mesto Slovenska. Záver hlasovania sa však blíži, a preto treba podporiť naše mesto. Každý hlas sa počíta! Treba tak však urobiť čím skôr, lebo súťaž končí už 31. októbra 2016, a tak je ešte šanca zahlasovať za svojho favorita. Poradie sa môže ľahko zmeniť.

Žilina tesne za najlepšími

Len pre zaujímavosť, zatiaľ vedie Spišská Nová Ves, na druhom mieste je Bardejov a bronzový stupienok patrí Púchovu. V konkurencii 142 miest patrí Žiline 26. priečka. Neďaleké Rajecké Teplice sú zatiaľ tesne za Žilinou na 27. pozícii.

Zdroj: Matej Janík

Ako hlasovať?

Pri troche snahy môžete aj vy ovplyvniť poradie, stačí len hlasovať. Ak tak chcete urobiť, musíte sa zaregistrovať na stránke www.slovakregion.sk, zadarmo a nezáväzne. Dobré je, že hlasovanie môžete opakovať viackrát. Jediným limitom je, že za hodinu tak môžte spraviť len raz. O tom, či to malo zmysel, sa presvedčíte už 5. novembra, keď bude zverejnené konečné poradie.

Pozrite si v priloženej fotogalérii aj krásy Žiliny zachytené mladým fotografom!

Zdroj: Dnes24.sk