Monika Földešiová Tlačové správy

AKCIOVÉ CENY: Povianočné zľavy dostanete aj na oblečenie pre vaše deti!

(PR) - Aj vy patríte k tým, ktorí si nenechajú ujsť povianočné výpredaje? Ak máte deti, môžete im rozšíriť šatník o zaujímavé a hlavne AKCIOVÉ kúsky. Široký výber detského oblečenia za skvelé povianočné ceny poteší nie jednu mamičku.

Ilustračný obrázok k článku AKCIOVÉ CENY: Povianočné zľavy dostanete aj na oblečenie pre vaše deti!
Zdroj: Dnes24.sk

Štýlové detské oblečenie nájdete v e-shope www.dudel.sk. A teraz s VEĽKÝM VÝPREDAJOM! Špeciálnu ponuku dostanete na tričká, čapice, detské body, nohavice i topánky. Nájdete tam kúsky na každé ročné obdobie, aj so zábavnými či rozprávkovými motívmi. E-shop je venovaný deťom od 0–8 rokov, ale dá sa tu nájsť oblečenie aj pre trošku staršie deti. Detské mikiny, nohavice, plienky, bundy, vetrovky, či pančuchy môžete mať doma už do 24 hodín!

Potešia sa určite aj budúce mamičky – tehuľky, ktoré si budú môcť vybrať z niekoľkých kúskov veľmi vkusného a moderného oblečenia. Okrem toho môžete pre svoje deti v kategórii hračky – darčeky vybrať malé prekvapenie. Dudel je zákazníkmi overený internetový obchod, ktorý určite nesklame vašu dôveru.

Darovať môžete aj poukážku!

Ak je (budúcou) mamičkou vaša kamarátka alebo rodinná známa, určite ju poteší darčekový poukaz – voucher. Za ten môže svojej ratolesti kúpiť čokoľvek z e-shopu v hodnote od 20 do 100 eur. Stačí si len vybrať na www.dudel.sk

foto: ilustračné, dudel.sk

Dudel.sk
14
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM