Webnoviny - Krimi

Žilina objasňuje záhadné zmiznutie tínedžera

Chlapec odišiel z domu krátko pred 14:00 s tým, že ide do posilňovne v Čadci. Odvtedy ho nevideli.

Foto: Ilustračné foto SITA/Viktor ZamborskýBRATIS­LAVA/ŽILINA 24. marca (WEBNOVINY) – Prípad záhadného zmiznutia 14-ročného chlapca z Turzovky objasňujú policajti. Po tínedžerovi, ktorý v stredu poslal matke správu o svojom únose, pátralo niekoľko desiatok policajtov v Čadci aj v Žiline.

Chlapec odišiel z domu krátko pred 14:00 s tým, že ide do posilňovne v Čadci. Ako agentúru SITA informovala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová, krátko pred 18:00 dostala matka SMS s textom "nemôžem volať, neviem kde som, odviezla ma čierna Audina a nevedia, že mám mobil“.

To bol jej posledný kontakt so synom. Vydesení rodičia sa obrátili na políciu, tí požiadali o pomoc aj kolegov zo Severomoravského kraja. Pomocou lokalizácie telefónu zistili, že chlapec by mohol byť v okolí Žiliny. Po dvoch hodinách ho samého našli v Sade SNP v centre mesta. Napriek tomu, že nemal žiadne viditeľné zranenia vyšetril ho lekár. Vyšetrenie nepotvrdilo, že by bol na chlapcovi spáchaný trestný čin, dodala Balogová. Okolnosti jeho nezvestnosti polícia vyšetruje.

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie