Michal Demjanovič Rôzne

Vymakané VIDEO žilinských gymnazistov. Únos triednej knihy v anonymus štýle

Žilinskí študenti si dali na videu skutočne záležať a ukázali, že aj takýto typ videa dokáže mať zaujímavý príbeh. Na záberoch nechýba schátralý Kuneradský zámok.

Ilustračný obrázok k článku Vymakané VIDEO žilinských gymnazistov. Únos triednej knihy v anonymus štýle
12
Galéria

Čas stužkových slávností je v plnom prúde. Je to azda najkrajšie obdobie v živote stredoškolákov. Obľúbenou a veľmi populárnou súčasťou tohto obdobia je kradnutie a pečatenie triednej knihy. Rok čo rok sú študenti kreatívnejší a odvážnejší. Teraz vám predstavíme počin 4.A z Gymnázia sv. F. v Žiline.

Únos triednej knihy v anonymus štýle
1
Galéria

„Veľa videí nemá v takýchto videách premyslený dej (česť výnimkám), avšak toto video sa dejovo veľmi vydarilo, a čo sa týka záberov je taktiež veľmi dobre spravené, keďže video obsahuje aj zábery zo schátralého Kuneradského zámku,“ povedal pre spravodajský portál Žilina24 Juraj Brezáni.

Dej sa točí okolo spolku Anonymousov. „Spolok "hackne“ vchody do priestorov školy a pár vyvolených ukradne triednu knihu, a v symbolickom rituáli ju hlavný Anonymous spáli. Na koniec sa dostáva triedna kniha v podobe popolu znova tam, kam patrí – na katedru do triedy…" vysvetľuje Juraj.

O hudobnú zložku vo videu taktiež nie je núdza a hudobné stopy dobre zapadajú do kontextu videa.

FOTO. Únos triednej knihy v anonymus štýle
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie