Michal Demjanovič Kultúra

Vyberte si podľa chuti: PREHĽAD plesov v Žiline

Plesová sezóna sa už začala, pričom neobíde ani Žilinu. Kde a kedy sa môžete ísť zabaviť?

Ilustračný obrázok k článku Vyberte si podľa chuti: PREHĽAD plesov v Žiline
Zdroj: TASR

Už túto sobotu 14. januára sa uskutoční 16. ročník benefičného reprezentačného plesu LIONS CLUB ŽIlina a to v hoteli Holiday Inn. Začiatok je naplánovaný na 19:00. Hviezdou večera bude Daniel Hůlka. Nebude chýbať skvelá večera a bufet od šéfkuchára hotela Holiday Inn, kopec zábavy, diskotéka, cimbalovka, tombola ani ochutnávka cigár. Vstupné je 70 eur na osobu. Výťažok z plesu poputuje na podporu aktivít Únie nevidiacich a slabozrakých.

Ďalší ples, ktorý sa bude konať 27. januára je XIII. Reprezentačný ples Domu odborov. Začiatok je naplánovaný na 19:30.Tešiť sa môžte na umelcov ako Pavol Hammel, ľudová hudba Ferova družina, klavírne trio ŠKO Žilina ako aj na tanečných kreáciách TŠ P. Ciekera, či brušných tancoch skupiny AMAR. Do tanca bude hrať DJ Wizo aj Štefan Hruštinec so skupinou. Vstupné je 40 eur na osobu.

Ak sú na vás predošlé tipy priskoro, 11. februára sa uskutoční Swingový ples event house Žilina, ktorého začiatok je naplánovaný na 19:00. Hrať bude kapela ako zo starých filmov, DJ-i a úžasné tanečné vstúpenia. Cena je 35 eur za osobu.

V ten istý deň, a teda 11. februára sa v meste uskutoční aj Benátsky Ples 2017. Konať sa bude v tanečnej škole Plešinger, začiatok je naplánovaný na 20:00. O hudby sa postará DJ. Richi a vstupné je 25 eur.

17. februára je v pláne Kortina Ples – Žilina v dome odborov v Žiline. Do tanca zahrá Kortina, Dj Braňo Čičala a ľudová hudba Ferova Družina. Moderátor a hosť večera je Štefan Skrúcaný. Začiatok je naplanovaný na 19:30 a vstupné je 40 eur.

O deň neskôr, a teda 18. februára sa uskutoční Ples Tanečnej školy Plešinger 2017.O hudbu sa postará DJ. Ferenc. Vstupné je 25€ so začiatkom o 20:00.

Poznámka: Vychádzali sme prevažne z informácií dostupných na internete, nezaručujeme ich aktuálnosť ani voľné vstupenky.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM