Veľký súboj dedín Žilinského okresu: Dajte hlas tej najsympatickejšej!

Aj váš hlas môže rozhodnúť o tom, ktorá z okolitých obcí sa bude tešiť z titulu najsympatickejšej dediny. Klikajte na svojho favorita!

Soňa Vanovčanová
Ilustračný obrázok k článku Veľký súboj dedín Žilinského okresu: Dajte hlas tej najsympatickejšej!
Zdroj: TASR

Celkom 50 obcí v našom okrese spája blízkosť k Žiline. Krásne je však to, že každá z nich je celkom iná. Naše okolie je posiate rázovitými horskými dedinkami, nenápadnými obcami so sotva pár stovkami obyvateľov i rozľahlými vidieckymi osídleniami.

Každá z okolitých obcí má svoj príbeh a svoje špeciálne čaro. Teraz ale naši čitatelia dostanú možnosť vybrať tú, ktorá má ich sympatie. Všetky dedinky začínajú na jednej štartovacej čiare s rovnakou možnosťou stať sa najpopulárnejšou medzi hlasujúcimi.

Pomôžte rozhodnúť! Aj váš hlas môže ovenčiť jednu z okolitých obcí korunkou najsympatickejšej dedinky v okrese Žilina. Posuňte do finále svojho favorita a vyzvite k hlasovaniu aj svojich známych. Svoj hlas odovzdáte jednoduchým kliknutím na názov vybranej obce. Hlasujeme do stredy 7. marca.

Na najobľúbenejšie dedinky sa po skončení hlasovania pozrieme bližšie a dozviete sa o nich ešte viac zaujímavých podrobností.

Súťaž bola ukončená. Konečné poradie obcí nájdete v článku: Máme víťazov! Hlas ľudu vybral najsympatickejšie obce v okolí Žiliny

Foto: ilustračné

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo ŽILINY a okolia

Zdroj: Dnes24.sk