Tipsport liga v sezóne 2018/2019 s maďarskými tímami: Kompletný ROZPIS zápasov

Nový ročník najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku prinesie novinku v podobe dvoch maďarských účastníkov. Pozrite si kompletný rozpis zápasov základnej časti súťaže.

Ilustračný obrázok k článku Tipsport liga v sezóne 2018/2019 s maďarskými tímami: Kompletný ROZPIS zápasov
Foto: Rastislav Búgel

Základná časť Tipsport ligy 2018/2019 prinesie dovedna 55 kôl základnej časti. Všetko vypukne predohrávkou 4. septembra, kedy si sily zmerá Detva s projektom HK Orange 20. Oficiálne zahájenie úvodného kola je na programe 14. septembra. Základná časť bude ukončená posledným kolom 26. februára 2019.

V novom ročníku sa predstavia tímy: HC ‘05 iClinic Banská Bystrica, MHk 32 Liptovský Mikuláš, HK DUKLA Trenčín, HK Poprad, MHC Nové Zámky, HK Nitra, MsHK DOXXbet Žilina, HC 07 ORIN DETVA, HC Košice, HKM Zvolen, DVTK Jegesmedvék Miskolc, MAC Budapest a HK Orange 20.

Rozpis zápasov Základnej časti Tipsport ligy 2018/2019:

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

1. kolo

04.09. 18:00 Detva – Slovensko U20

2. kolo

07.09. 17:30 Žilina – Slovensko U20

3. kolo

11.09. 18:30 Nové Zámky – Slovensko U20

4. kolo

12.09. 17:00 Liptovský Mikuláš – Slovensko U20

1. kolo

14.09. 17:30 Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš

14.09. 17:30 Košice – Zvolen

14.09. 17:30 Žilina – Detva

14.09. 18:00 Nitra – DVTK

14.09. 18:00 Trenčín – Poprad

14.09. 19:00 MAC Budapešť – Nové Zámky

2. kolo

16.09. 16:00 Nové Zámky – Nitra

16.09. 17:00 Banská Bystrica – Trenčín

16.09. 17:00 Liptovský Mikuláš – Zvolen

16.09. 17:00 Poprad – MAC Budapešť

16.09. 17:30 Detva – Košice

16.09. 18:00 DVTK – Žilina

3. kolo

18.09. 17:30 Košice – DVTK

18.09. 17:30 Žilina – Nové Zámky

18.09. 18:00 Nitra – Poprad

18.09. 18:00 Trenčín – Liptovský Mikuláš

18.09. 18:00 Zvolen – Detva

18.09. 19:00 MAC Budapešť – Banská Bystrica

5. kolo

19.09. 18:30 DVTK – Slovensko U20

6. kolo

20.09. 17:30 Košice – Slovensko U20

4. kolo

21.09. 17:00 Liptovský Mikuláš – Detva

21.09. 17:00 Poprad – Žilina

21.09. 17:30 Banská Bystrica – Nitra

21.09. 18:00 Trenčín – MAC Budapešť

21.09. 18:30 DVTK – Zvolen

21.09. 18:30 Nové Zámky – Košice

5. kolo

23.09. 17:00 Košice – Poprad

23.09. 17:00 Nitra – Trenčín

23.09. 17:00 Zvolen – Nové Zámky

23.09. 17:00 Žilina – Banská Bystrica

23.09. 17:30 Detva – DVTK

23.09. 18:00 MAC Budapešť – Liptovský Mikuláš

7. kolo

25.09. 18:00 Zvolen – Slovensko U20

8. kolo

27.09. 17:00 Slovensko U20 – Nitra

6. kolo

28.09. 17:00 Liptovský Mikuláš – DVTK

28.09. 17:00 Poprad – Zvolen

28.09. 17:30 Banská Bystrica – Košice

28.09. 18:00 Trenčín – Žilina

28.09. 18:30 Nové Zámky – Detva

28.09. 19:00 MAC Budapešť – Nitra

7. kolo

30.09. 17:00 Košice – Trenčín

30.09. 17:00 Nitra – Liptovský Mikuláš

30.09. 17:00 Zvolen – Banská Bystrica

30.09. 17:00 Žilina – MAC Budapešť

30.09. 17:30 Detva – Poprad

30.09. 18:00 DVTK – Nové Zámky

8. kolo

02.10. 17:00 Liptovský Mikuláš – Nové Zámky

02.10. 17:00 Poprad – DVTK

02.10. 17:30 Banská Bystrica – Detva

02.10. 18:00 Nitra – Žilina

02.10. 18:00 Trenčín – Zvolen

02.10. 19:00 MAC Budapešť – Košice

9. kolo

04.10. 17:00 Slovensko U20 – Banská Bystrica

05.10. 17:30 Košice – Nitra

05.10. 17:30 Žilina – Liptovský Mikuláš

05.10. 18:00 Detva – Trenčín

05.10. 18:00 Zvolen – MAC Budapešť

05.10. 18:30 DVTK – Banská Bystrica

05.10. 18:30 Nové Zámky – Poprad

10. kolo

07.10. 17:00 Banská Bystrica – Nové Zámky

07.10. 17:00 Liptovský Mikuláš – Poprad

07.10. 17:00 Nitra – Zvolen

07.10. 17:00 Trenčín – DVTK

07.10. 17:00 Žilina – Košice

07.10. 18:00 MAC Budapešť – Detva

09.10. 17:00 Slovensko U20 – Poprad

11. kolo

11.10. 19:00 MAC Budapešť – Slovensko U20

12.10. 17:00 Poprad – Banská Bystrica

12.10. 17:30 Košice – Liptovský Mikuláš

12.10. 18:00 Detva – Nitra

12.10. 18:00 Zvolen – Žilina

12.10. 18:30 DVTK – MAC Budapešť

12.10. 18:30 Nové Zámky – Trenčín

12. kolo

14.10. 16:00 Nové Zámky – MAC Budapešť

14.10. 17:00 Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica

14.10. 17:00 Poprad – Trenčín

14.10. 17:00 Zvolen – Košice

14.10. 17:30 Detva – Žilina

14.10. 18:00 DVTK – Nitra

16.10. 18:00 Trenčín – Slovensko U20

13. kolo

18.10. 17:00 Slovensko U20 – Detva

19.10. 17:00 Nitra – Nové Zámky

19.10. 17:30 Košice – Detva

19.10. 17:30 Žilina – DVTK

19.10. 18:00 Trenčín – Banská Bystrica

19.10. 18:00 Zvolen – Liptovský Mikuláš

19.10. 19:00 MAC Budapešť – Poprad

14. kolo

21.10. 16:00 Nové Zámky – Žilina

21.10. 17:00 Banská Bystrica – MAC Budapešť

21.10. 17:00 Košice – DVTK

21.10. 17:00 Liptovský Mikuláš – Trenčín

21.10. 17:00 Poprad – Nitra

21.10. 17:30 Detva – Zvolen

15. kolo

23.10. 17:30 Košice – Nové Zámky

23.10. 17:30 Žilina – Poprad

23.10. 18:00 Detva – Liptovský Mikuláš

23.10. 18:00 Nitra – Banská Bystrica

23.10. 18:00 Zvolen – DVTK

23.10. 19:00 MAC Budapešť – Trenčín

14. kolo

24.10. 17:00 Slovensko U20 – Liptovský Mikuláš

15. kolo

25.10. 17:00 Slovensko U20 – Žilina

16. kolo

26.10. 17:00 Liptovský Mikuláš – MAC Budapešť

26.10. 17:00 Poprad – Košice

26.10. 17:30 Banská Bystrica – Žilina

26.10. 18:00 Trenčín – Nitra

26.10. 18:30 DVTK – Detva

26.10. 18:30 Nové Zámky – Zvolen

17. kolo

28.10. 17:00 Košice – Banská Bystrica

28.10. 17:00 Nitra – MAC Budapešť

28.10. 17:00 Zvolen – Poprad

28.10. 17:00 Žilina – Trenčín

28.10. 17:30 Detva – Nové Zámky

28.10. 18:00 DVTK – Liptovský Mikuláš

16. kolo

30.10. 17:00 Slovensko U20 – Nové Zámky

18. kolo

31.10. 17:00 Liptovský Mikuláš – Nitra

31.10. 17:00 Poprad – Detva

31.10. 17:30 Banská Bystrica – Zvolen

31.10. 18:00 Trenčín – Košice

31.10. 18:30 Nové Zámky – DVTK

31.10. 19:00 MAC Budapešť – Žilina

17. kolo

01.11. 17:00 Slovensko U20 – Zvolen

19. kolo

02.11. 17:30 Košice – MAC Budapešť

02.11. 17:30 Žilina – Nitra

02.11. 18:00 Detva – Banská Bystrica

02.11. 18:00 Zvolen – Trenčín

02.11. 18:30 DVTK – Poprad

02.11. 18:30 Nové Zámky – Liptovský Mikuláš

20. kolo

04.11. 17:00 Banská Bystrica – DVTK

04.11. 17:00 Košice – Nitra

04.11. 17:00 Liptovský Mikuláš – Žilina

04.11. 17:00 Poprad – Nové Zámky

04.11. 17:00 Trenčín – Detva

04.11. 18:00 MAC Budapešť – Zvolen

18. kolo

13.11. 17:00 Slovensko U20 – DVTK

21. kolo

14.11. 17:00 Poprad – Liptovský Mikuláš

14.11. 17:30 Košice – Žilina

14.11. 18:00 Detva – MAC Budapešť

14.11. 18:00 Zvolen – Nitra

14.11. 18:30 DVTK – Trenčín

14.11. 18:30 Nové Zámky – Banská Bystrica

19. kolo

15.11. 17:00 Slovensko U20 – Košice

22. kolo

16.11. 17:00 Liptovský Mikuláš – Košice

16.11. 17:30 Banská Bystrica – Poprad

16.11. 17:30 Žilina – Zvolen

16.11. 18:00 Nitra – Detva

16.11. 18:00 Trenčín – Nové Zámky

16.11. 19:00 MAC Budapešť – DVTK

23. kolo

18.11. 16:00 Nitra – DVTK

18.11. 17:00 Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš

18.11. 17:00 Košice – Zvolen

18.11. 17:00 Trenčín – Poprad

18.11. 17:00 Žilina – Detva

18.11. 18:00 MAC Budapešť – Nové Zámky

24. kolo

20.11. 17:00 Liptovský Mikuláš – Zvolen

20.11. 17:00 Poprad – MAC Budapešť

20.11. 17:30 Banská Bystrica – Trenčín

20.11. 18:00 Detva – Košice

20.11. 18:30 DVTK – Žilina

20.11. 18:30 Nové Zámky – Nitra

20. kolo

21.11. 18:00 Nitra – Slovensko U20

21. kolo

22.11. 17:00 Poprad – Slovensko U20

25. kolo

23.11. 17:30 Žilina – Nové Zámky

23.11. 18:00 Nitra – Poprad

23.11. 18:00 Trenčín – Liptovský Mikuláš

23.11. 18:00 Zvolen – Detva

23.11. 18:30 DVTK – Košice

23.11. 19:00 MAC Budapešť – Banská Bystrica

26. kolo

25.11. 16:00 Nové Zámky – Košice

25.11. 17:00 Banská Bystrica – Nitra

25.11. 17:00 Liptovský Mikuláš – Detva

25.11. 17:00 Poprad – Žilina

25.11. 17:00 Trenčín – MAC Budapešť

25.11. 18:00 DVTK – Zvolen

27. kolo

27.11. 17:30 Košice – Poprad

27.11. 17:30 Žilina – Banská Bystrica

27.11. 18:00 Detva – DVTK

27.11. 18:00 Nitra – Trenčín

27.11. 18:00 Zvolen – Nové Zámky

27.11. 19:00 MAC Budapešť – Liptovský Mikuláš

22. kolo

29.11. 17:30 Banská Bystrica – Slovensko U20

28. kolo

30.11. 17:00 Liptovský Mikuláš – DVTK

30.11. 17:00 Poprad – Zvolen

30.11. 17:30 Banská Bystrica – Košice

30.11. 18:00 Trenčín – Žilina

30.11. 18:30 Nové Zámky – Detva

30.11. 19:00 MAC Budapešť – Nitra

29. kolo

02.12. 16:00 Nitra – Liptovský Mikuláš

02.12. 17:00 Košice – Trenčín

02.12. 17:00 Zvolen – Banská Bystrica

02.12. 17:00 Žilina – MAC Budapešť

02.12. 17:30 Detva – Poprad

02.12. 18:00 DVTK – Nové Zámky

30. kolo

07.12. 17:00 Liptovský Mikuláš – Nové Zámky

07.12. 17:00 Poprad – DVTK

07.12. 17:30 Banská Bystrica – Detva

07.12. 18:00 Nitra – Žilina

07.12. 18:00 Trenčín – Zvolen

07.12. 19:00 MAC Budapešť – Košice

31. kolo

09.12. 16:00 Nitra – Košice

09.12. 16:00 Nové Zámky – Poprad

09.12. 17:00 Zvolen – MAC Budapešť

09.12. 17:00 Žilina – Liptovský Mikuláš

09.12. 17:30 Detva – Trenčín

09.12. 18:00 DVTK – Banská Bystrica

32. kolo

19.12. 17:00 Liptovský Mikuláš – Poprad

19.12. 17:30 Banská Bystrica – Nové Zámky

19.12. 17:30 Žilina – Košice

19.12. 18:00 Nitra – Zvolen

19.12. 18:00 Trenčín – DVTK

19.12. 19:00 MAC Budapešť – Detva

33. kolo

21.12. 17:00 Poprad – Banská Bystrica

21.12. 17:30 Košice – Liptovský Mikuláš

21.12. 18:00 Detva – Nitra

21.12. 18:00 Zvolen – Žilina

21.12. 18:30 DVTK – MAC Budapešť

21.12. 18:30 Nové Zámky – Trenčín

34. kolo

23.12. 16:00 Nové Zámky – MAC Budapešť

23.12. 17:00 Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica

23.12. 17:00 Poprad – Trenčín

23.12. 17:00 Zvolen – Košice

23.12. 17:30 Detva – Žilina

23.12. 18:00 DVTK – Nitra

35. kolo

26.12. 16:00 Nitra – Nové Zámky

26.12. 17:00 Košice – Detva

26.12. 17:00 Trenčín – Banská Bystrica

26.12. 17:00 Zvolen – Liptovský Mikuláš

26.12. 17:00 Žilina – DVTK

26.12. 19:00 MAC Budapešť – Poprad

36. kolo

28.12. 17:00 Liptovský Mikuláš – Trenčín

28.12. 17:00 Poprad – Nitra

28.12. 17:30 Banská Bystrica – MAC Budapešť

28.12. 18:00 Detva – Zvolen

28.12. 18:30 DVTK – Košice

28.12. 18:30 Nové Zámky – Žilina

37. kolo

30.12. 16:00 Nitra – Banská Bystrica

30.12. 17:00 Košice – Nové Zámky

30.12. 17:00 Zvolen – DVTK

30.12. 17:00 Žilina – Poprad

30.12. 17:30 Detva – Liptovský Mikuláš

30.12. 18:00 MAC Budapešť – Trenčín

38. kolo

04.01. 17:00 Liptovský Mikuláš – MAC Budapešť

04.01. 17:00 Poprad – Košice

04.01. 17:30 Banská Bystrica – Žilina

04.01. 18:00 Trenčín – Nitra

04.01. 18:30 DVTK – Detva

04.01. 18:30 Nové Zámky – Zvolen

39. kolo

06.01. 16:00 Nitra – MAC Budapešť

06.01. 17:00 Košice – Banská Bystrica

06.01. 17:00 Zvolen – Poprad

06.01. 17:00 Žilina – Trenčín

06.01. 17:30 Detva – Nové Zámky

06.01. 18:00 DVTK – Liptovský Mikuláš

40. kolo

08.01. 17:00 Liptovský Mikuláš – Nitra

08.01. 17:00 Poprad – Detva

08.01. 17:30 Banská Bystrica – Zvolen

08.01. 18:00 Trenčín – Košice

08.01. 18:30 Nové Zámky – DVTK

08.01. 19:00 MAC Budapešť – Žilina

41. kolo

11.01. 17:30 Košice – MAC Budapešť

11.01. 17:30 Žilina – Nitra

11.01. 18:00 Detva – Banská Bystrica

11.01. 18:00 Zvolen – Trenčín

11.01. 18:30 DVTK – Poprad

11.01. 18:30 Nové Zámky – Liptovský Mikuláš

42. kolo

13.01. 16:00 Nitra – Košice

13.01. 17:00 Banská Bystrica – DVTK

13.01. 17:00 Liptovský Mikuláš – Žilina

13.01. 17:00 Poprad – Nové Zámky

13.01. 17:00 Trenčín – Detva

13.01. 18:00 MAC Budapešť – Zvolen

43. kolo

15.01. 17:00 Poprad – Liptovský Mikuláš

15.01. 17:30 Košice – Žilina

15.01. 18:00 Detva – MAC Budapešť

15.01. 18:00 Zvolen – Nitra

15.01. 18:30 DVTK – Trenčín

15.01. 18:30 Nové Zámky – Banská Bystrica

44. kolo

18.01. 17:00 Liptovský Mikuláš – Košice

18.01. 17:30 Banská Bystrica – Poprad

18.01. 17:30 Žilina – Zvolen

18.01. 18:00 Nitra – Detva

18.01. 18:00 Trenčín – Nové Zámky

18.01. 19:00 MAC Budapešť – DVTK

45. kolo

20.01. 16:00 Nitra – DVTK

20.01. 17:00 Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš

20.01. 17:00 Košice – Zvolen

20.01. 17:00 Trenčín – Poprad

20.01. 17:00 Žilina – Detva

20.01. 18:00 MAC Budapešť – Nové Zámky

46. kolo

25.01. 17:00 Liptovský Mikuláš – Zvolen

25.01. 17:00 Poprad – MAC Budapešť

25.01. 17:30 Banská Bystrica – Trenčín

25.01. 18:00 Detva – Košice

25.01. 18:30 DVTK – Žilina

25.01. 18:30 Nové Zámky – Nitra

47. kolo

27.01. 16:00 Nitra – Poprad

27.01. 17:00 Košice – DVTK

27.01. 17:00 Trenčín – Liptovský Mikuláš

27.01. 17:00 Zvolen – Detva

27.01. 17:00 Žilina – Nové Zámky

27.01. 18:00 MAC Budapešť – Banská Bystrica

48. kolo

01.02. 17:00 Liptovský Mikuláš – Detva

01.02. 17:00 Poprad – Žilina

01.02. 17:30 Banská Bystrica – Nitra

01.02. 18:00 Trenčín – MAC Budapešť

01.02. 18:30 DVTK – Zvolen

01.02. 18:30 Nové Zámky – Košice

49. kolo

03.02. 16:00 Nitra – Trenčín

03.02. 17:00 Košice – Poprad

03.02. 17:00 Zvolen – Nové Zámky

03.02. 17:00 Žilina – Banská Bystrica

03.02. 17:30 Detva – DVTK

03.02. 18:00 MAC Budapešť – Liptovský Mikuláš

50. kolo

13.02. 17:00 Liptovský Mikuláš – DVTK

13.02. 17:00 Poprad – Zvolen

13.02. 17:30 Banská Bystrica – Košice

13.02. 18:00 Trenčín – Žilina

13.02. 18:30 Nové Zámky – Detva

13.02. 19:00 MAC Budapešť – Nitra

51. kolo

15.02. 17:30 Košice – Trenčín

15.02. 17:30 Žilina – MAC Budapešť

15.02. 18:00 Detva – Poprad

15.02. 18:00 Nitra – Liptovský Mikuláš

15.02. 18:00 Zvolen – Banská Bystrica

15.02. 18:30 DVTK – Nové Zámky

52. kolo

17.02. 16:00 Nitra – Žilina

17.02. 17:00 Banská Bystrica – Detva

17.02. 17:00 Liptovský Mikuláš – Nové Zámky

17.02. 17:00 Poprad – DVTK

17.02. 17:00 Trenčín – Zvolen

17.02. 18:00 MAC Budapešť – Košice

53. kolo

22.02. 17:30 Košice – Nitra

22.02. 17:30 Žilina – Liptovský Mikuláš

22.02. 18:00 Detva – Trenčín

22.02. 18:00 Zvolen – MAC Budapešť

22.02. 18:30 DVTK – Banská Bystrica

22.02. 18:30 Nové Zámky – Poprad

54. kolo

24.02. 16:00 Nitra – Zvolen

24.02. 17:00 Banská Bystrica – Nové Zámky

24.02. 17:00 Liptovský Mikuláš – Poprad

24.02. 17:00 Trenčín – DVTK

24.02. 17:00 Žilina – Košice

24.02. 18:00 MAC Budapešť – Detva

55. kolo

26.02. 17:00 Poprad Banská Bystrica

26.02. 17:30 Košice – Liptovský Mikuláš

26.02. 18:00 Detva – Nitra

26.02. 18:00 Zvolen – Žilina

26.02. 18:30 DVTK – MAC Budapešť

26.02. 18:30 Nové Zámky – Trenčín

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk