Tlačové správy

Tancovanie okolo tyče už nie je len vecou striptízu: TENTO fenomén pohltil stovky Žilinčaniek

Do slovenského fitness odvetvia prichádza nový tanec. Vzrušujúce krivky, pikantné choreografie. To všetko dorazilo už aj do Žiliny!

Ilustračný obrázok k článku Tancovanie okolo tyče už nie je len vecou striptízu: TENTO fenomén pohltil stovky Žilinčaniek
Zdroj: Webnoviny.sk

POLE DANCE nám síce môže pripomínať sexi telo Demi Moorovej vo filme Striptíz, nie je to však úplne to isté. Ide o cvičenie, kde dávate zabrať celému svojmu telu. Samozrejme bez vyzliekania svojich zvrškov :)

Nejde o vulgárne barové tancovanie, akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať. Je to funkčný fitness program, tanec a šport v jednom. Pomáha tvarovať vaše telo, dáva silu svalom a stávate sa tak ďaleko flexibilnejšími ako s chipsami pred telkou…

Pozrite VIDEO v galérii!

„Je veľmi náročný, aj keď sa to na prvý pohľad nezdá. Pracujete s vlastnou váhou svojho tela, učíte sa koordinovať pohyby a zapájate každý jeden sval na tele. A navyše, pôsobí na psychiku aj sebavedomie,“ vraví lektorka pole dance Denisa Sihlovcová zo Žiliny. Ako ďalej vysvetľuje, vôbec nie je potrebné mať hordy svalov na tele, aby ste to zvládli. Všetko sa dá naučiť a vytrénovať.

Kde na POLE DANCE v Žiline?

Pod Dubňom je len jedno miesto, kde sa môžete oprieť do tohto fitness programu. V SPORT CENTRUM Panelák sa momentálne otvára ďalší nový kurz pre začiatočníkov. Trvá dokopy 5 týždňov a cvičíte 2× do týždňa. Na kurze sa naučíte základné techniky, choreografiu, cvi­ky.

Zaujal vás pole dance? Tak hor sa do skúšania nových vecí!

Viac na www.sportcentrum-junior.sk

Vzrušujúce krivky a pikantné choreografie
8
Galéria
Zdroj: Webnoviny.sk
POLE DANCE: Vzrušujúce krivky a pikantné choreografie
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM