Rastislav Búgel Správy

Stará Fabia POBLÁZNILA Slovákov: Keď uvidíte, čo má na zadnom skle, hneď pochopíte

Keď Slováci uvideli, čo dal otec nalepiť na zadné sklo auta svojej dcéry, okamžite mladej vodičke zaželali veľa šťastných kilometrov.

Ilustračný obrázok k článku Stará Fabia POBLÁZNILA Slovákov: Keď uvidíte, čo má na zadnom skle, hneď pochopíte
1
Galéria

Na internete sa objavila nevinná fotka auta a okamžite sa z nej stal hit. Spomenutý záber zverejnil v skupine Dopravný servis Žilina otec mladej začínajúcej vodičky.

Milý odkaz vodičom

Čo je na fotke auta také zvláštne? Starostlivý otec totiž na auto, ktoré šoféruje jeho dcéra, nalepil odkaz pre všetkých vodičov.

„Toto auto riadi Vaneska. Buďte na ňu trpezliví, mám ju rád, teraz len začína. Ďakujem, otec,“ píše sa na nálepke na zadnom skle tmavozelenej Fabie.

Okrem nápisu je na zadnej strane auta aj tradičná nálepka Z označujúca začínajúceho vodiča. Za niekoľko hodín mal príspevok tisíce reakcií.

Povzbudzujúce komentáre a sľúbená oslava

„Smutné, že toto musí otec lepiť na auto. Ohľaduplnosť by mala byť samozrejmosťou,“ napísal Tomáš. Pridala sa stovka ďalších ľudí. Väčšina z nich považuje gesto otca za milý nápad.

„Krásne od tatinka. Vaneske prajem veľa šťastných kilometrov bez nehody. Všetci sme raz začínali,“ vyjadrila sa jedna z komentujúcich a ďalšia pridáva: „Krásne. Veeeľa kilometrov so šťastím. Každý by sa mal zamyslieť, ako začínal.“

Našla sa dokonca aj firma, ktorá chce mladú vodičku motivovať. „Vaneska, keď dosiahneš 10-tisíc kilometrov bez nehody, máš u nás s otcom obloženú misu na oslavu,“ napísala spoločnosť pod príspevok.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Mohlo by vás zaujímať:

Odkaz otca na zadnom skle auta
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM