Tlačové správy

Servis pre Volvo, Jaguar a Land Rover? V Žiline bez čakania

Spoločnosť Final-CD je najväčším slovenským predajcom nových automobilov, ktorá ako líder na trhu neustále zlepšuje služby zákazníkom a prináša atraktívne novinky.

Ilustračný obrázok k článku Servis pre Volvo, Jaguar a Land Rover? V Žiline bez čakania
Zdroj: finalcd.sk

Jednou z nich, v ktorej sa skĺbil aj nadštandardný servis, je otvorenie dvoch nových showroomov v Žiline – v prvom nájdete nové automobily Volvo, v druhom zase vozidlá britských značiek Land Rover a Jaguar. Aké novinky priniesli tieto predajne, aby pomohli klientom zjednodušiť život?

Volvo a osobný technik

Švédska automobilka Volvo predstavila novú službu VPS, skratka pre Volvo Personal Service. Čo však prináša tento osobný servis v praxi? Značka spoločne s autorizovanými predajcami, ktorým je aj Final-CD, túži poskytovať služby efektívnejšie, rýchlejšie, jednoduchšia a zároveň tak, aby bolo postarané nielen o auto, ale aj o samotného majiteľa. Čo si môžete pod tým predstaviť? Napríklad to, že prehliadku vozidla si jednoducho objednáte prostredníctvom internetu, vyberiete si najbližšiu pobočku, zadáte termín, ktorý vám najviac vyhovuje, prípadne aj druhý, alternatívny a predajca vás bude kontaktovať – vo vami vybranom čase.

Showroom Volvo v Žiline nájdete na ulici Dlhá, v servisnom stredisku sa o vaše vozidlo nebude starať iba jeden technik, ale celý tím. I vďaka tomu osobný technik Volvo dokázal minimalizovať čas bežných úkonov, napríklad výmena oleja sa bude počítať v desiatkach minút. Veľkou výhodou je, že majitelia vozidiel Volvo získajú osobného technika, ktorý bude poznať históriu každého modelu, jeho stav a zároveň sa postará o celý proces servisného úkonu – od jeho prijatia až po jeho vykonanie (spoločne s tímom). Počas samotného servisu si zákazník oddýchne v klimatizovanej miestnosti s Wi-Fi pripojením, magazínmi a občerstvením.

Showroom Jaguar a Land Rover v Žiline navštívite aj virtuálne

Rovnako ako Volvo aj showroom Jaguar a Land Rover nájdete na Dlhej ulici v Žiline, prípadne si ho môžete pozrieť aj virtuálne pomocou 360° vizualizácie. Nájdete tu najnovšie vozidlá týchto dvoch legendárnych britských značiek. V prípade, že takéto vozidlo aj vlastníte, dokážete získať termín pre svoj servisný úkon jednoduchým internetovým formulárom. V ňom vyplníte svoj preferovaný, prípadne druhý najvhodnejší čas. Počas servisu vášho vozidla môžete čas stráviť u nás, alebo Vás jednoducho zavezieme a prevezieme, keď bude vozidlo pripravené.

Final-CD sa snaží poskytovať svojim klientom všetky potrebné služby pod jednou strechou. Samozrejme ani showroom Jaguar a Land Rover v Žiline nie je výnimkou. Kompletný servis služieb, ktorý začína kúpu vozidla, jeho servisom, uskladnením sezónnych pneumatík až po kúpu náhradných dielov, či štandardné umytie vozidla po servise. Tešíme sa na vás.

Chcete sa dozvedieť o spoločnosti či možnostiach servisu viac? Navštívte internetovú stránku www.finalcd.sk.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: finalcd.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM